Хмельницький готовий ввести в межі міста мікрорайон “Грузевиця-2”

Виконавчий комітет Хмельницької міськради візьме до відома електронну петицію щодо включення в межі міста Хмельницького житлового масиву «Грузевиця-2» Чорноострівської селищної ради Хмельницького району.

Про це свідчить підготовлений проект рішення.

Крім цього, хмельницька влада зверниться до Чорноострівської  селищної ради з пропозицією врахувати петицію щодо включення в межі міста Хмельницького житлового масиву «Грузевиця-2» при підготовці/погодженні містобудівної та землевпорядної документації.

Загалом, рішення про встановлення і зміну меж районів і міст приймається Верховною Радою України за поданням обласних рад.

Нагадаємо, що електронна петиція про введення мікрорайону “Грузевиця-2” у межі Хмельницького, зібрала необхідну кількість голосів для розгляду. У її тексті сказано, що будинки на вул. Будівельників 1,2,3,4,4/1,4/2,5/1,5/2 територіально закріплений за селом Грузевиця та підпорядковується Чорноострівецькій громаді. Заселеність цих будинків – це переважно молоді сім’ї з дітьми, які працюють та навчаються у Хмельницькому.

Питання реєстрації місця проживання(далі прописки) стоїть гостро: лікарні, садочки, школи, оздоровчі заклади тощо. З питаннями щодо пільг різних категорій населення в більшості випадків відмовляють, як органи Хмельницького соціального захисту населення, так і Чорноострівецького через прописку в с.Грузевиці , а навчання та працевлаштування – в Хмельницькому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.