Хмельницька ОДА знайшла 10 тис. грн для сім’ї полоненого моряка з Шепетівки

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий надав 10 тис. грн одноразової матеріальної допомоги Андрію Цибізову з Шепетівки.

Про це сказано у розпорядженні очільника краю від 18 грудня.

Андрій Цибізов є батьком комендора-сигнальника, матроса катера “Нікополь” Сергія Цибізова, якого 25 листопада разом із двома десятками моряків захопили у полон прикордонні катери ФСБ РФ.

Моряк Сергій Цибізов у супроводі працівника російського ФСБ

30 листопада у Хмельницькому президент Петро Порошенко зустрівся з рідними одного із захоплених в російський полон українських моряків Сергія Цибізова. Глава держави поінформував про заходи, які вживаються державою у питанні звільнення військовослужбовців. Він зазначив, що згідно міжнародного законодавства, українські воїни є військовополоненими.

У середині грудня Сергій Цибізов заявив російським силовикам, що він є військовополоненим і свідчень давати не буде.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Матеріальна допомога?? з якого дива.. так пеерживають… так дитина у полоні…а з грошима менше пеерживати будуть ??? щось я не розумію… я теж переживаю.. дай те хоча би тисячу….. САЛА УКРАЇНІ….!!!!!!!!!!!!!

  2. Нехай тоимаються наші хлопці-герої. Добре, що влада підтримує сім’ю. Їм зараз дуже важко. Може настане час коли в сусідній державі прийдуть до влади люди. Бо ті біороботи, що ними керують роблять страшні і нелогічні речі.

  3. Обласною програмою соц.захисту учасників АТО,передбачено і щоквартально, по мірі надходження заяв, виплачуеться мат домомога в сумі 50,0 тис грн. членам сім’ї, в яких під час перебувпння в зоні АТО зник безвесті або знаходиться в полоні хтось з уч АТО Такаж сума, у наступному році, буде виплачена і батькам Сергія Цибізова. Виплачено 10,0 тис в цему році лише через то, що кінець року і видатки в цей період обмежені. Героям СЛАВА!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.