Екс-губернатор і радник Порошенка підмітив, що керівництво країни не проявило цікавості до біотеплоелектростанції у Кам’янці Екс-губернатор і радник Порошенка підмітив, що керівництво країни не проявило цікавості до біотеплоелектростанції у Кам’янці

Позаштатний радник Президента і колишній голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук відреагував на відкриття біотеплоелектростанції у Кам’янці-Подільському. Про це він написав у… Далі »

На Хмельниччині борги із зарплати зросли на 30% На Хмельниччині борги із зарплати зросли на 30%

У Хмельницькій області загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 червня становила 7,4 млн. грн, що на 28,5%… Далі »

Все для китайців – Лозовий пропонуватиме депутатам дозволити розширити Головчинецький гранкар’єр Все для китайців – Лозовий пропонуватиме депутатам дозволити розширити Головчинецький гранкар’єр

Голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий вкотре 2 липня зустрівся з представниками китайської фірми Сіньцзян Комм’юнікейшнз Констракшн Груп Ко. Лтд. («Xinjiang… Далі »

Молодіжний центр у Хмельницькому: на які можливості молоді чекати цього літа? Молодіжний центр у Хмельницькому: на які можливості молоді чекати цього літа?

Понад рік у Хмельницькому ведуться переговори щодо створення молодіжного центру — площадки між міською владою та активістами для втілення соціально значущих проектів… Далі »

Першу в Україні біотеплоелектростанцію відкрито у Кам’янці-Подільському Першу в Україні біотеплоелектростанцію відкрито у Кам’янці-Подільському

Сьогодні в Кам’янці-Подільському відбувся запуск унікальної  біотеплоелектростанції  із комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії потужністю 45 МВт. Ця новітня ТЕС є… Далі »

У Хмельницькому податківці вилучили цигарок вартістю 1,2 млн грн У Хмельницькому податківці вилучили цигарок вартістю 1,2 млн грн

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Хмельницькій області вилучили велику партію тютюнових виробів іноземного виробництва, незаконно ввезених на митну… Далі »

Чергова 22 сесія ХМР: дотримання законодавчих норм та можливі конфлікти інтересів Чергова 22 сесія ХМР: дотримання законодавчих норм та можливі конфлікти інтересів

Вже у середу, 4 липня 2018 року, відбудеться засідання чергової 22 сесії Хмельницької міської ради. На розгляд депутатського корпусу було… Далі »