У Хмельницькому податківці вилучили цигарок вартістю 1,2 млн грн

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Хмельницькій області вилучили велику партію тютюнових виробів іноземного виробництва, незаконно ввезених на митну територію України, призначених для подальшого роздрібного продажу.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС в області.

У ході проведення операцій «Акциз-2018» та «Рубіж-2018» на одному із ринків обласного центру встановлено факт зберігання з метою подальшої реалізації тютюнових виробів іноземного походження без марок акцизного податку встановленого зразка, ввезених в Україну поза митним контролем.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено майже 35 тисяч пачок цигарок на суму майже 1,2 мільйона гривень.

За вказаним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено частиною 1 статті 164-5 КУпАП. – зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного збору встановленого зразка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. А що далі ? Куди ці цигарки після вилучення потрапили ? Чому НГП не повідомляє куди вони поділись ? Надайте повну інформацію.

  2. А звідки ті цигарки? Явно для переправки до Польщі. Потрібно відслідкувати увесь ланцюжок поставки, через яку митницю, через яку зміну. І тоді влупити митників по самі помідори. Чи слабо це зробити новій поліції?

  3. Що за інформація? ні назви ринку, ні дати. Херня повна а не інформація.

  4. НГП як баба Параска: чула дзвін, а не знаю де він.

  5. А всё дерьмо как всегда на рынке ДУБОВО. И ни у кого управы на контрабандиста и крышевателя левой водки и сигарет старого коррупционера товарища Телеги нет. У него все кормятся с руки и менты и СБУ и суды.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.