Чверть населення Хмельниччини підписало декларації з лікарями – ОДА Чверть населення Хмельниччини підписало декларації з лікарями – ОДА

У Хмельницькій області за 2,5 місяці від старту підписної кампанії декларації з лікарями уклали 331,9 тис. осіб, що становить 25,9%… Далі »

Загородний скликає позачергову сесію по питанню “Славутинки” Загородний скликає позачергову сесію по питанню “Славутинки”

Голова Хмельницької облради Михайло Загородний 2 липня підписав розпорядження про скликання позачергової сесії. Як повідомляє прес-служба ради, на розгляд виноситься… Далі »

Хмельницький дозакупить ялинкової атрибутики на майже мільйон Хмельницький дозакупить ялинкової атрибутики на майже мільйон

Хмельницьке комунальне підприємство “Міськсвітло” запланувало витратити 902 тис. грн на купівлю ялинкових електричних гірлянд та світлодіодних фігур. Про це повідомляється у… Далі »

Городоцький райсуд стягує 1,8 тис. дол з колишнього фінінспектора, засудженого за хабарництво Городоцький райсуд стягує 1,8 тис. дол з колишнього фінінспектора, засудженого за хабарництво

Городоцький районний суд стягнув 47,4 тис. грн (1,8 тис. дол) з колишнього головного державного фінансового інспектора управління Західного офісу Держаудитслужби… Далі »

Хмельницька область потрапила до лідерів з використання коштів дорожнього фонду Хмельницька область потрапила до лідерів з використання коштів дорожнього фонду

За даними Міністерства інфраструктури України, найактивніше кошти дорожнього фонду використовують в Києві, Івано-Франківській та Хмельницькій областях. Найгірше — в Миколаївській… Далі »

Учасники хмельницького форуму “За українську мову” вимагають звільнити міністра Гриневич і забрати “героя” у Ківалова Учасники хмельницького форуму “За українську мову” вимагають звільнити міністра Гриневич і забрати “героя” у Ківалова

Учасники Хмельницького обласного громадського форуму «За українську мову» ухвалили резолюцію до центральних органів влади, в якій вимагають у Верховної Ради ухвалити новий… Далі »

Хмельницький перевізник довів у суді, що його з порушенням закону не визнали переможцем Хмельницький перевізник довів у суді, що його з порушенням закону не визнали переможцем

Хмельницький окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення конкурсного комітету та виконавчого комітету Хмельницької міської ради щодо не визначення перевізника-переможця за… Далі »

Промисловість Хмельниччини продовжує падіння п’ятий місяць Промисловість Хмельниччини продовжує падіння п’ятий місяць

У Хмельницькій області обсяги промислової продукції за підсумками січня–травня 2018 р. скоротилися на 8% у порівнянні з січнем–травнем 2017 р…. Далі »