Промисловість Хмельниччини продовжує падіння п’ятий місяць

У Хмельницькій області обсяги промислової продукції за підсумками січня–травня 2018 р. скоротилися на 8% у порівнянні з січнем–травнем 2017 р.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

У добувній промисловості та розробленні кар’єрів випуск продукції проти січня–травня 2017р. зменшився на 16,7%.

У переробній промисловості в січні–травні 2018р. виробництво продукції збільшилось на 2,6%, у т.ч. у виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – на 14,8%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 6,6%, виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 6,0%.

Поряд із цим зменшився випуск продукції у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, на 13,7%, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 5,9%, машинобудуванні – на 4,3%, виробництві ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 2,9%.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги виробництва продукції проти січня–травня 2017р. зменшились на 21,1%.

Загалом, з початку цього року обсяги промисловості Хмельниччини демонструють падіння.

Як відомо, у 2017 році обсяги промислової продукції Хмельницької області виросли на 8% порівняно з 2016р. За цим показником область посіла 17 місце.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Промисловість падає, а заступнику голови облдержадміністрації президент присвоює звання “заслуженого” працівника промисловості. Це так тільки у нашій державі.

  2. У такому “падінні” дна не буває!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.