Від влади Хмельниччини вимагають  припинити знущання над річками Случ і Хомора Від влади Хмельниччини вимагають припинити знущання над річками Случ і Хомора

У Хмельницькому 13 липня під стінами обласної ради та обласної державної адміністрації пройшов мітинг у рамках акції «Врятуймо наші річки!»…. Далі »

Хмельницька область одержала 52,5 млн грн “депутатської” субвенції Хмельницька область одержала 52,5 млн грн “депутатської” субвенції

Уряд затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2018 році… Далі »

На Хмельниччині поліція розкрила жорстоке вбивство таксиста На Хмельниччині поліція розкрила жорстоке вбивство таксиста

Працівники Головного управління Національної поліції Хмельницької області розкрили вбивство водія таксі, який вважався безвісти зниклим. За даними прес-служби обласної поліції,… Далі »

Апеляція: секретар міськради Кривак був п’яним за кермом Апеляція: секретар міськради Кривак був п’яним за кермом

Апеляційний суд Хмельницької області залишив без змін рішення Хмельницького міськрайонного суду від 19 березня у справі секретаря міської ради Михайла Кривака,… Далі »

Депутат облради освоїть 14,5 млн грн на капремонті школи зі свого виборчого округу Депутат облради освоїть 14,5 млн грн на капремонті школи зі свого виборчого округу

Судилківська сільська рада за результатами тендера 12 липня уклала угоду з місцевим ПП “МВМ-13” на капітальний ремонт будівлі загальноосвітньої школи I-III ступеня… Далі »

До Хмельницького зайшов іноземний інвестор, який обіцяє створити 2 тис. робочих місць До Хмельницького зайшов іноземний інвестор, який обіцяє створити 2 тис. робочих місць

У Хмельницькому працюватиме німецько-японська машинобудівна компанія SumitomoElectricBordnetze (SEBN). яка виготовлятиме кабелі і проводку для електромобілів і “гібридів”. Про це у “Фейсбуці” написав… Далі »

У Хмельницькому Київському патріархату заборонять звести церкву через будівельні хитрощі У Хмельницькому Київському патріархату заборонять звести церкву через будівельні хитрощі

Виконком Хмельницької міської ради має намір скасувати містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки № 173 від 27.10.2011 року і № 23 від… Далі »

Уряд визнав спроможними ще 9 тергромад Хмельниччини Уряд визнав спроможними ще 9 тергромад Хмельниччини

Уряд прийняв рішення про визнання спроможними 9 об’єднаних територіальних громад Хмельницької області. Про це сказано у розпорядженні КМУ від 11… Далі »