Апеляція: секретар міськради Кривак був п’яним за кермом

Апеляційний суд Хмельницької області залишив без змін рішення Хмельницького міськрайонного суду від 19 березня у справі секретаря міської ради Михайла Кривака, якого було визнанно винним у керуванні автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Скріншот з відеореєстратора патрульних під час медичного огляду посадовця

Відповідне рішення сьогодні зачитала суддя Інна Вітюк.

На думку апеляційної інстанції, факт вживання алкоголю підтверджується матеріалами справи і самим правопорушником, який підтвердив, що випив бокал вина. У наркодиспансері апарат «Драгер» показав 0,58 промілле алкоголю. Через 20 хв. повторний результат становив 0,55 промілле алкоголю при нормі 0,20 промілле.

Водночас, апеляція констатувала: посадовець Кривак тричі пропустив засідання у хмельницькому суді.

“Тому неявка Кривака в черговий раз (19 березня, коли виносилося судове рішення – НГП) визнана місцевим судом способом затягування розгляду справи”, – вважає суддя Вітюк.

Також апеляція погодалася з покаранням для Кривака – накладення штрафу 10200 грн з позбавленням права керування транспортними засобами терміном один рік.

Рішення Апеляційного суду Хмельницької області є остаточним і оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, що вночі 16 січня 2018 року співробітники партрульної поліції Хмельницького склали адміністративний протокол на секретаря Хмельницької міської ради Михайла Кривака за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Тоді Кривак пояснив НГП, що взяв службову машину і поїхав на святкування дня народження своїх родичів. Водія ж навмисно відпустив додому, щоб не затримувати у позаробочий час.

“За святковим столом вживав алкоголь, але не в такій мірі, щоб це перевищило норму. Я не був у стані алкольного сп’яніння”, – запевнив він.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Тогда был пьяный, а сейчас оху..вший. такой вердикт

 2. Лошара ваш Кривак! В другом городе чиновник такого ранга отмазался бы.

  • Лашара, це якби його новенькі братюні по партії: Палій, Худецкий, Мельниченко – не скинулися й не відкупили…

 3. Мав відмазатись, але активісти наробили галасу і не получилось. Ніхто не захотів за цього дурника впрягатись.

  • Какой галас? Что ты лепишь? Да всем насрать на активистов.

   • В усіх містах відмазуються, і в Хмельницькому завжди відмазувалися. П’яних в дупель чиновників, начальників, ментів, суддів, прокурорів їздило по багато сотень. Ніколи їх ніхто не зупиняв, а як зупиняли, то вибачалися і ще й додому проводжали.
    Це вперше так, що поліція не повелася на посаду, а влада міська і їй за це честь не відмазувала. Закон один для всіх! Цініть це.

 4. Алкашей нафиг из власти!

 5. Я не алкаш, и не пьяница я. Водка и пиво не для меня.

 6. Що ти виправдовуєшся тебе ще треба наказати за використання службового автомобіля в особистих цілях чому на це закрили очі

 7. Гнати такого секретаря -коментарі пише не державною мовою

 8. Його партейка Батьківщина його й прокинула! Але не дарма туди зараз всі неугодні починають туди перебігати!

 9. Та так і мало бути, скинулися по штуці на рило(а їх в нього тепер 11штук депів-юліфанів) й відкупили. А Ви думали посадять???))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.