Історія дворічної давнини: виконком передав скандальний басейн на баланс центру “Плоскирів” Історія дворічної давнини: виконком передав скандальний басейн на баланс центру “Плоскирів”

Сьогодні виконавчий комітет Хмельницької міської ради дозволив передати плавальний  басейн на вул. Зарічанській, 11Ж  загальною площею 1874,5 кв.м і вартістю 27,6 млн… Далі »

Депутат від БПП відремонтує ще одну школу в своєму окрузі на Шепетівщині Депутат від БПП відремонтує ще одну школу в своєму окрузі на Шепетівщині

Судилківська сільська рада за результатами тендера 17 липня повідомила про намір укласти угоду з ПП “МВМ-13” (Судилків) на капітальний ремонт будівлі філії… Далі »

Хмельницький у серпні прийматиме Кубок України з регбі-7 Хмельницький у серпні прийматиме Кубок України з регбі-7

Кубок України з регбі-7 2018 року серед чоловічих команд пройде у Хмельницькому. Змагання відбудуться 18-19 серпня на стадіоні «Поділля», інформує… Далі »

На Хмельниччині жінка одержала 5 років тюрми за продаж свого малолітнього сина На Хмельниччині жінка одержала 5 років тюрми за продаж свого малолітнього сина

Вироком Ізяславського районного суду жінку, яка за 15 тис. грн продала свого малолітнього сина, засуджено на 5 років позбавлення волі…. Далі »