Депутат від БПП відремонтує ще одну школу в своєму окрузі на Шепетівщині

Судилківська сільська рада за результатами тендера 17 липня повідомила про намір укласти угоду з ПП “МВМ-13” (Судилків) на капітальний ремонт будівлі філії місцевої загальноосвітньої школи I-III ступеня на вул. Богдана Хмельницького, 5 загальною вартістю 8,33 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

До кінця 2019 року підрядник має замінити покрiвлi з хвилястих азбестоцементних листiв на покрiвлю iз профільного листа; утеплити підлогу горища; замінити дерев’яні віконні блоки та дверей на металопластикові; улаштувати водостічну систему; провести внутрішні електромонтажні роботи; змонтувати автоматизовану систему пожежної сигналізації; улаштувати дитячий ігровий майданчик та ініш роботи.

Єдиним конкурентом на торгах було ПП “Строй-Сервіс-999” (Старокостянтинівський район) з ціновою пропозицією вищою на 1,5%.

Фірма “МВМ-13” створена у 1994 році і належить депутату Хмельницької обласної ради від БПП Враму Мовсісяну. На місцевих виборах-2015 він обрався в 11 виборчому окрузі, куди входить село Судилків.

Як писав НГП, ПП “МВМ-13” виграло тендер на проведення капітального ремонту будівлі Судилківської загальноосвітньої школи I-III ступеня на вул. Шкільна, 1а вартістю 14,5 млн грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.