Історія дворічної давнини: виконком передав скандальний басейн на баланс центру “Плоскирів”

Сьогодні виконавчий комітет Хмельницької міської ради дозволив передати плавальний  басейн на вул. Зарічанській, 11Ж  загальною площею 1874,5 кв.м і вартістю 27,6 млн грн на баланс спортивно-культурного центру “Плоскирів”.

Таке рішення було ухвалено членами виконкому.

Як писав НГП, 21 вересня 2016 року депутати Хмельницької міськради надали згоду юридичним та фізичним особам на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади спортивно-розважального центру з плавальним басейном на вул.Зарічанській, 11Ж. Басейн місто отримало в рахунок сплати коштів за договорами про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури – загалом на 22,8 млн грн.

15 листопада 2017 року Генпрокуратура відкрила кримінальну справу за ч. 2 ст. 364 КК України (“Зловживання владою або службовим становищем”). За версією ГПУ, службові особи Хмельницької міської ради, діючи всупереч вимог Бюджетного кодексу УкраїниЗакону України «Про регулювання містобудівної діяльності», протягом 2016 року звільнили ряд суб’єктів господарювання від сплати обов’язкових платежів – пайових внесків на розвиток інфраструктури міста, чим спричинили тяжкі наслідки територіальній громаді міста в сумі 22 млн. 803,1 тис. гривень.

У січні 2018 року мер Олександр Симчишин у коментарі НГП визнав, що майже два роки басейн не могли передати на баланс комунальній структурі через бюрократичні перепони. Він зазначив, що як варіант, розглядався спортивно-культурний центр «Плоскирів», який прийме об’єкт на баланс і лише після цього басейном зможуть користуватися містяни.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Прийде час, і картавий разом з подільниками, відповість за цю аферу з басейном.

  • Это точно. Картавому и подельникам точно не получится жить припеваючи, на деньги украденные у хмельничан. много серьезных людей, которые принципиально не подарят им нормальную жизнь на краденное. Ведь им поверили сердцем, не смотря не на что. Они же на крови побратимов и на обвинениях папередников дорвались к власти.

 2. Яка різниця на чиєму балансі цей басейн ? Краще б повідомили коли він почне функціонувати. Цей басейн є обличчям влади.

  • В бассейн надо вложиться еще!!! ДА ДА, Не важно под каким соусом это будет делаться(может якобы для инвалидов-детей, что бы им удобно было), но подозреваю что сумма будет очень большая А после выйдут гниды-жопо..зы еще и будут “ах какой молодец мер” кричать(( лошье поведется

 3. Картавий дістав вже з своїми аферами а долбойоби кричать кращий мер.

  • Те, кто кричат, делятся на две категории: гнид, пользующихся ресурсами и возможностями которые дает власть, и полезных идиотов, которые нечего не имеют, которым создали картинку, придумали лозунги, указали врагов, дали надежду “народ переможе”.

 4. Да, замість отримання 26 лямів коштів до місцевого бюджету, у вигляді сплати пайових внесків від забудовників, картавий на цю суму взяв басейн, який і так забудовник мав збудувати і передати. Круто! Але і 100 000 $ за цю оборудку поклав в кишеню. От яку гниду породив майдан. Воно ж до майдану на проїзд в тролейбусі коштів не мало, а тепер власне авто, будинок…. Виродок здохнеш в муках!

  • Он приехал с села, наделал троих детей не для того что бы быть учителем, таскаться по сьемным квартирам, перебиваться хлебом с гречкой.. Этот люто хочет жить хорошо, детей нормально поставить на ноги, что бы они росли в шоколаде. Водитель их что бы возил, да не простой водитель а сын миллионера. Вот так вот. Поговорка “Не дай Б-г с Ивана пана” актуальна, мудра, и должна “работать” до момента становления ивана паном

  • кажуть, що Симчишин купив собі X5, дружині Порше і дачу на Кіпрі.

   • Кажуть много чего. такие как ты, должны говорить явный бред, что бы размывать правду!!! Тебе кинули косточку

 5. Эххх. Как радует что народ прозревает!!! Только где же Ваши ГЛАЗа в 2015 были ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.