Хмельницький дозакупить ялинкової атрибутики на майже мільйон

Хмельницьке комунальне підприємство “Міськсвітло” запланувало витратити 902 тис. грн на купівлю ялинкових електричних гірлянд та світлодіодних фігур.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

2 липня відбувся аукціон, в якому взяли участь два учасника: тернопільське ПП “Ялинка України” з пропозицією 732 тис. грн і київське ТОВ “Грін трі лайтс” – 902 тис. грн. Під час торгів жоден із вказаних учасників не зробив поступок, тому ПП “Ялинка України” має всі шанси на перемогу.

Зокрема, комунальники замовили комплект світлодіодної гірлянди для декорації стовбурів дерев довжиною не менше 10 м,  на якій знаходяться не менше 100 штук світлодіодів; комплект світлодіодної фігури «Силует», яка включає тематичну композицію (дівчина несе подарунок; дівчина тримає в руках метелика; чоловік із собачкою; музикант; танцююча пара; дівчинка із розкритою парасолею; дівчина на велосипеді; дівчинка із трьома кульками; жінка п’є чай; жінка сидить на кріслі і читає книгу; чоловік тримає в руках букет квітів; дівчина сидить на лавці біля ліхтаря); комплект світлодіодної фігури “Ангел” у кількості 5 штук; світлодіодну фігуру “Летючий янгол”.

Весь товар переможець тендера має поставити до кінця року.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ПП “Ялинка України” створено у липні 2008 року. Засновником і директором записаний тернополянин Петро Ординанс.

Київське “Грін трі лайтс” зареєстровано у жовтні 2017 року двома мешканцями столиці Олександром Іванінівом та Олександром Стасюком. У системі “Прозорро” кияни чотири рази брали участь у тендерах. Здебільшого, їхня роль зводилася для розіграшу перемоги тернопільського ПП “Ялинка України”.

Як писав НГП, у 2017 році ПП “Ялинка України” поставило для Хмельницького штучну ялинку та ілюмінаційні гірлянди за 1,95 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Симчишин, коли ж ти перестанеш ось цим усім пускати “пил в очі” жителям міста Хмельницького?! Я розумію, що в жовтні 2020 року вибори міського голови Хмельницького, а більшості людей, городянам Хмельницького, потрібно “хліба і видовищ”! Симчишин, роби реальні “речі” для міста Хмельницького, дороги, прибудинкові території, оновлюй мережі водопостачання, тепломережі, багатоповерхові будинки, ліфти у багатоповерхових будинках!!!! А не те, що ти робиш, передаєш багатоповерхові будинки з зношеної інфраструктурою приватним компаніям, тим самим відновлення та ремонт цих багатоповерхових будинків та мереж ляже тягарем на “плечі” самих мешканців цих будинків. А за, що вони тоді платили комунальні послуги комунальним ЖКГ, де ці гроші Симчишин? Симчишин, ти говорив у 2015 році на виборах Міського голови Хмельницького, що будеш призначати на посаду людей в структури міськвиконкому Хмельницького, через відкриті конкурси, а що ти робиш зараз, призначаєш людей, як правило з партії “Сво@ода” в свої помічники, а потім переводиш з своїх помічників без конкурсу, на посади в міськвиконком Хмельницького! Симчишин, ти обіцяв, що будеш боротися з незаконними будівництвами в Хмельницькому, що будеш оновлювати інфраструктуру в Хмельницькому! А, що насправді, при тобі, Симчишин, дозволів на будівництво зросла в рази більше, практично всі незаконні будівництва у Хмельницькому узаконені, у жителів Хмельницького забирають під нове будівництво автостоянки і так далі. Генеральний план міста Хмельницького де?! Твій друг і однопартієць Ді@енко, депутат Хмельницької міської ради, голова міської партії “Сво@ода” в Хмельницькому отримує пристойні “відкати”, що пов’язані з будівництвом в Хмельницькому!!!! Симчишин, де інвестиції в Хмельницькому?! Симчишин, ти і твої підлеглі в їздять в закордоні відрядження, нібито для залучення інвестицій в Хмельницький, а насправді, відпочивають там, за наші бюджетні гроші, а результат НУЛЬОВИЙ від цих поїздок!
  Щось мене терзають смутні сумніви, що в цьому тендері на покупку ялинкових електричних гірлянд, знову фігурують тернополяни, де міський голова, твій друг Симчишин, ваша партія “Сво@ода” є в Тернополі правлячою партією, як би в цьому тендері не була замішана корупційна складова, яка проявлялася в інших тендерах де є представники з Тернополя!
  Жителі міста Хмельницького, “відкривайте очі, прокидайтеся” хіба ви не бачите, як Вас спритно дурять, ці так би мовити чиновники з міськвиконкому Хмельницького, з партії “Сво@ода” пускають Вам “пил в очі” гірляндами, парасольками, фонтанами, концертами і так далі, а насправді нічого реального не роблять для розвитку міста Хмельницького при цьому нас жителів міста Хмельницького ще й вправно обкрадають!
  Ганьба такий влади від партії “Сво@ода”!!!!

  • І не болять же ш тебе пальці стільки лайна постійно писати. Вже напевно мозолі понатирав.

   • Дуже радий, читати такі коментарі-відповіді! Знаю, що пишу правду, ось такі коментарі-відповіді ще раз підтверджують, що все, що написано мною правда!
    :)))

   • Где же там лайно? Сущая правда.

 2. Дуже добре, що голова міста думає про нагальні проблеми. А раптом новий рік, а ми без гумових ялинок. А туалетів в центрі і не треба. Кругом же кущі і дерева.

 3. Вакцини для дітей купіть, а не іграшки на йолку.

  • Если они тратят на “висвітлення діяльності себе любімих” только за первый квартал почти миллион, то за чем вакцина

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.