Хмельницький замовив штучну ялинку з ілюмінацією за 2 млн. грн

Хмельницьке комунальне підприємство “Міськсвітло” за результатами електронних закупівель придбало у ПП “Ялинка України” (Тернопіль) штучну ялинку та ілюмінаційні гірлянди за 1,95 млн. грн.

Макет штучної ялинки

Макет штучної ялинки

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Висота ялинки – не менше 18 м. У комплекті також додаються штучні гілки, наближені формою до живих, металева підставка та антивандальна огорожа.

Ілюмінація до ялинки складається з 34 світодіодних куль та метеоритного дощу.

Крім цього, “Міськсвітло” замовило гірлянди для декорації стовбурів дерев та три компленти світлодіодних фігур: оленя та сані, ангела і сніговика.

Олені-з-санями

Ангел

Сніговик

Уся новорічна продукція має бути виготовлена у 2017 рік з гарантією не менше двох років.

Єдиним конкурентом у закупівлі штучної ялинки була харківська “Торгово-промислова компанія “Сігнус” . Конкуренцію на тендері з придбання ялинкових гірлянд і світлодіодних фігурок склала ще одна харківаська фірма “Євромет”. В обох випадках різниця в ціні була мінімальною.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ПП “Ялинка України” створено у липні 2008 року. Засновником і директором записаний тернополянин Петро Ординанс.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Найбільша проблема міста у тому,що досі в у нас не було такої ялинки! Молодець мер,одразу видно просунутого господарника!

  • Кожен рік на ялинку витрачали по 300 , 400 тисяч, для того, щоб її поставити рубали більше 20 дерев ялинок. Зараз куплять штучну , яка буде стояти 10 років і дерев нищити не будуть. Це правильно чи ні? це по господарськи?

   • Витрачали по 300-400 тисс ? Та ні – крали по 300-400тис, а потім з ялин робили ще й дошки які також – крали,а зараз одразу вкрали 2млн! Для їхніх дітей і 2 млн не шкода!

 2. Не надо спешить хлопать в ладошки. Время покажет куда выбросили деньги. Гарантия поставщика – два года и не более. Ради детей не жалко 2 лимона.

  • Навколо майдану низка добротних живих ялинок,у яких гарнтія та вигляд набато більше ніж на 2 роки))

 3. ДУРІСТЬ.

 4. Будують фонтани – дурість, будують школи і дитячі садки – дурість, купують тролейбуси – дурість, прикрашають місто – дурість, роблять фестивалі – дурість, будують спортивні майданчики – дурість. Та коли вже вгамуєтеся, тролі?

  • только при этом мере был установленный рекорд по сумме, которую не получил бюджет города с застройщиков на набережном квартале. И который мог решится только как “коррупция” .

   • и при этом же мере самый большой профицит городского бюджета. изъяны можно найти в любом политике, но если быть объективным, то плюсов в деятельности нынешнего мера больше чем минусов (хотя минусов не мало, при чем серьезных)

 5. Добре діло для людей та дорослих. Сашко! А чому саме в Тернополі?Закупівлі… В кого тягнибика?

 6. Шановні.
  Створюється таке враження, що містом керує Тягнибок особисто.
  Занадто його багато у нас.
  Вам так не здається?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.