Все для китайців – Лозовий пропонуватиме депутатам дозволити розширити Головчинецький гранкар’єр

Голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий вкотре 2 липня зустрівся з представниками китайської фірми Сіньцзян Комм’юнікейшнз Констракшн Груп Ко. Лтд. («Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd.»), яка має здійснювати ремонтні роботи на дорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Вінниця – Кропивницький – Знам’янка.

Як повідомляє прес-служба ОДА, очільник краю поцікавився у представників китайської фірми, чи розпочаті роботи на ділянці протяжністю 400 м, на яку була виготовлена необхідна дозвільна документація.

Ті в свою чергу зазначили, що на 298 км підрядником виконуються земляні роботи, які будуть завершені найближчим часом, а згідно затвердженої програми від сьогодні на об’єкті розпочинаються будівельні роботи. Також представники китайської компанії повідомили, що вже вирішено питання із електропостачанням.

Фото з сайту ОДА

В продовження зустрічі, голова адміністрації поцікавився станом справ із заготівлею будівельних матеріалів, зокрема щебеневими сумішами. Так, підрядником ведеться заготівля гірничої маси для подальшого подрібнення її на щебеневі суміші необхідних фракцій. Для цього встановлена одна з найкращих у Китаї дробарок.

Для забезпечення підрядника необхідними обсягами гірської маси очільник області запропонував винести на розгляд сесії обласної ради питання щодо надання дозволу на розширення Головчинецького гранкар’єру.

Раніше губернатор Лозовий лякав китайського підрядника розірванням угоди через зрив дорожніх робіт.

Як відомо, у жовтні 2017 року Державне агентство автомобільних доріг України «Укравтодор» та китайська компанія  «Xinjiang Communications Construction Group» підписали два контракти на загальну суму 95,8 млн доларів на виконання дорожніх робіт в Україні.

Один контракт передбачає виконання ремонтних робіт з покращення безпеки руху на автомобільнійдорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка (через м. Вінницю), км 291+240 – км 332+052 (сума контракту – 38,5 дол.), другий контракт передбачає реконструкцію і капітальних ремонт автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський (км 210+000 – км 333+250 (окремими ділянками), сума контракту – 57,3 млн доларів).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. А де китайці на фото?

  2. Гуменний такий кабан вже

  3. Заберуть весь камінь із Головчинець.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.