На Хмельниччині борги із зарплати зросли на 30%

У Хмельницькій області загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 червня становила 7,4 млн. грн, що на 28,5% більше порівняно з початком року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

У структурі загальної суми заборгованості 81,3% утворено на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, 14,9% – на економічно активних підприємствах та 3,8% – на економічно неактивних підприємствах.

Вчасно не отримали заробітну плату 137 працівників економічно активних підприємств. Кожному з них не виплачено в середньому по 8052 грн.

У розрізі найбільше боргують Полонський район – 3,6 млн грн, міста Шепетівка – 1,5 млн грн, Хмельницький – 713 тис. грн, Кам’янець-Подільський – 591,4 тис. грн.

Відсутня заборгованість із заробітної плати у 14 районах і двох містах обласного значення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. І що з цього приводу думають місцеві можновладці? Де реакція відповідних відомств? Хіба відмінена відповідна стаття кримінального кодексу? Чому вкотре бездіє “Нетішинський Шнирь” та його управління держпраці?

  2. як тільки Вадим Герега прийшов до влади, так відразу і борги. Накерувався.

  3. А які Хмельницькі підприємства ?

  4. Дуже багато серед вузів. ХУУП взагалі вдправив людей без відпускних, а ще керівництво заставило написати заяви про відмову від матдопомоги і про виплату відпускних у жовтні. В Хуупі тільки керівництво Чорний, Місінкевич, Савіцький не мають проблем, а ще в них є практика виплати керівництву премій в розмірі зарплати. Така ж ситуація і в ХЕУ, там взагалі люди без зарплати по пів-року сидять. Подібне коїться і в інших освітніх закладах. От де треба перевірки проводити.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.