Екс-губернатор і радник Порошенка підмітив, що керівництво країни не проявило цікавості до біотеплоелектростанції у Кам’янці

Позаштатний радник Президента і колишній голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук відреагував на відкриття біотеплоелектростанції у Кам’янці-Подільському.

Про це він написав у “Фейсбуці”.

“Сьогодні у Кам’янці-Подільському відкрили єдину в Україні біо-теплоелектростанцію потужністю 45 МВт. Ця станція дозволить скоротити споживання природного газу і працюватиме на відходах з кукурудзи, соняшника та деревній щепі. Це проект національного масштабу, який заслуговує уваги та підтримки всіх щаблів влади. Але, на жаль, керівництво країни не проявило сьогодні цю увагу на належному рівні. Валерію Григоровичу, так тримати!” – наголосив Корнійчук.

Як писав НГП, із високих столичних гостей на запуск ТЕС прибув голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

За даними КП «Міськтепловоденергія», після впровадження ТЕС на біомасі Кам’янець-Подільський очікує зменшення споживання газу на 15,5 млн мна суму близько 115 млн гривень на рік.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Радник Президента критикує владу ??? Невже у нього все так погано ? Скоро попруть і звідти? Чи можливо вже затверджено проект нової кишенькової-опозиційної політичної сили, яку має очолити танкіст?

  2. Що може танкіст і вирощувач свиней знати в теплоенергетиці, щоб радити Президенту?
    З якого дива це національний масштаб? 4 котли по 10 МВт. Такі котли зараз ставлять в кожному місті.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.