Справа Миколаїва: суд продовжив арешт екскерівника освіти Хмельницького до 21 грудня

Хмельницький міськрайонний суд до 21 грудня поточного року продовжив термін тримання під вартою учаснику резонансного ДТП і колишньому директору департаменту освіти і науки Хмельницької міськради Роману Миколаїву. Таким чином суддя задовольнив відповідне клопотання прокурора, повідомляє пресслужба суду.

Фото НГП

«У справі не з’ясовані всі обставини, встановлені під час кримінального провадження, не перевірено їх доказами в частині цивільних позовів, а відтак обвинувачений, знаходячись на волі, може перешкоджати кримінальному провадженню, переховуватись від суду, впливати на потерпілих…»,  – йдеться в судовій ухвалі суду від 23 жовтня.

Враховуючи те, що на засідання суду не з’явилися окремі учасники справи та в зв’язку із запровадженням на території України режиму надзвичайної ситуації із-за поширення коронавірусу, судовий розгляд справи перенесено на 15 год. 10 грудня 2020 року.

Нагадаємо, що 29 травня 2018 року директор департаменту освіти Роман Миколаїв перебував на дні народженні доньки завідуючої хмельницького дитячого садочку №53 Наталії Докторук. Вночі того ж дня службова автівка під керуванням Романа Миколаїва допустила зіткнення з вантажівкою, що стояла на узбіччі дороги. Внаслідок аварії двоє людей загинуло (завідуюча хмельницького дитячого садочку №53 “Веселка” Наталія Докторук і хмельничанин Олександр Манзюк).

Ще четверо пасажирів електромобіля травмувалися.

Експертиза зафіксувала, що Миколаїв перебував у стані алкогольного сп’яніння (0,61 проміле) за кермом службового електромобіля “Nissan Leaf”.

Екс-посадовцю загрожує позбавлення волі від 5 до 10 років (ч. 3 ст. 286 КК України “Порушення правил безпеки дорожнього руху”).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

  1. Симчишын парядочный чиловек а его замиститель ришыл папользоваца машыной в личных целях и падставил мэра испортил ему рипутацию типерь за щёт бюджета придёца купить новую машыну

  2. Симчишин призначив цього зека хоча освітяни були проти цього клоуна з бубном.

  3. Его ещё не посадили?

  4. По закону Савченко він вийде на волю через пару років.

  5. Зараз вже для брата купить.

  6. Ці всі його собутильники дітей своїх до нього в машину пхали. Хохляки, думали Бога за бороду схватили, з ВЕЛИКИМ НАЧАЛЬНИКОМ п’ють. Де поліція, чому на них справу не заводить. Ще й сприяє їх абсурдним претензіям.

  7. Не судіть і не будете судимі. Пишите херню різну. При чому тут Симчишин???? Дибіли……. Миколаїв і так покараний (втратив кохану людину),сидить у сізо(теж не мед),чекає вирок суду! Для чого тупізм свій показуєте? Немає на чому злість зігнати? Візьми комент напиши під своєю фамілією-слабо??? Писаки ху.ві….

    • Уе..бан, Симчишин якраз при чому. Може це прибиральниця з мерії дозволила користуватися службовим транспортом, поза робочий час? Не формально? може Симчишин не знав що дружаня шаман, використовує транспорт не законно? Начальник службового транспорту кожного вечора має підписуватися під наявністю на базі усіх транспортних засобів, крім тих які у відрядженні, та є тому офіційний підтвердження.

  8. Миколаїва призначив Симчишин

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.