Директор департаменту освіти Хмельницької міськради фігурує в жахливій ДТП. Загинула завідуюча дитячого садочка

На виїзді до Хмельницького 29 травня близько 23.50 години водій “Nissan Leaf” допустив зіткнення з вантажівкою “Камаз”, який стояв на узбіччі.

Внаслідок ДТП є загиблі, повідомляє патрульна поліція.

За інформацією “Незалежного громадського порталу”, за кермом “Nissan Leaf” перебував директор департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради Роман Миколаїв.

На місці аварії загинула завідуючий дитячого садочку №53 Наталія Докторук. Також на місці трагічної події загинув хмельничанин Олександр Манзюк.

Розбитий Nissan Leaf

Інші пасажири автомобіля, троє дівчат 2007, 2007, 2009 років народження отримали тілесні травми різного ступеня важкості і госпіталізовані до реанімаційного відділення обласної лікарні.

Сам Миколаїв одержав закриту черепно-мозкову травму та перелом ребер. Наразі госпіталізований до нейрохірургічного відділення обласної лікарні.

За інформацією власних джерел, електромобіль “Nissan Leaf” є службовим. Автівку за 470 тис. грн купило комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 53

  1. Даже если упустить факт использования служебного автомобиля в личных целях и возможный конфликт интересов. Чем должен руководствоваться человек, чтоб посадить 7ь человек (3е из них детей) в 5и местный автомобиль и при этом ехать в темное время суток на такой большой скорости, которая повлекла к таким повреждениям автомобилей.

  2. Що, знов можновладні напівписьменні бандерівці набухалися й наробили біди собі і людям?! …і навіть рідні боги не помогли?! Буває.
    Тут або еволюція, або смерть.
    Природа не пробачає зіркам, що кількісно відхиляються від своїх природніх орбіт без якісних внутрішніх перетворень – от сиділи б по своїх кучерявих селах, длубаючись у землі та мотаючи мотанки, і все було б добре. А тут вирішив, що взяв бога за бороду, керуючи освітою, і одночасно продовжуючи робити граматичні помилки у найнеочікуваніших місцях простих слів, і воно ондо як закономірно вийшло.
    Лише дітей як завжди шкода.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.