“Слуги” терплять фіаско, отримавши три місця у Хмельницькій міськраді

За результатами підрахунку голосів до Хмельницької міської ради проходять 5 партій.

Про це у Facebook повідомив заступник міського голови Володимир Гончарук.

За його даними, 28 місць у раді відходять партії “Команда Симчишина”, 4 – “Батьківщині”, по 3 – “Слузі народу”, “Європейській солідарності” і “За майбутнє”.

Фото Віталія Тараненка

Гончарук зауважив: ще одне місце буде розподілено між партіями “Слуга народу” і “Європейська солідарність” за підсумком голосування в залежності, хто набере більше.

Нагадаємо, що Хмельницька міська рада нараховує 42 депутата.

Як писав НГП, за даними паралельного підрахунку голосів, за міського голову Хмельницького Олександра Симчишина пролосувало понад 80% виборців.

Читайте також статтю “Експосадовець адміністрації Ядухи, бізнесмени та консультанти нардепів. Список кандидатів від “Слуги народу

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 37

 1. Харашо што побидил Симчишын ево каманда лутшая

 2. А чи не буде узурпації влади,Все в області переходить в одні руки- Симчишену,Щоб не вийшло як рік назад зі Слугою народу.Так робити не можна. Це занадто- і область і місто.Щоб не розпилився наш Сашуня.

  • Зараз біля 60 мільйонів в рік розкрадається тільки на ремонтах, та будовах. Буде більше.

  • Треба було так думати, коли вибирали Верховну раду, тоді чогось всі бігали і раділи, що у слуги буде монобільшість.

  • а узурпація влади Вас хвилює лише на місцевому рівні? з такою самою узурпацією в Верховній Раді і Кабінеті міністрів, а також судах, прокуратурі та ін. Ви згодні?

 3. Твердолобі обрали раду з числа жидівсько-картавого злодійського каганату

 4. Каструльоголові злочинці захопили місто.. а тупий народ проголосував….

  • Добре, що ви дуже грамотний і вважаєте всіх тупими. То може пошукаєте собі іншого місця, там де не тупий народ.

   • нажаль я живу в своїй країні.. а тупість народу..то його біда…

    • Ну то нормальні люди, коли їх щось не влаштовує, то змінюють своє життя. Не терпіть, може поїдьте щастя десь пошукайте.

   • Аааа то ви признаєте Хуйніцк заповідником твердолобих ? Ну ви твердолобі і смішні. Ха ха ха ха ха. Понюкай твердолобню тепер анус в жидвоти картаво-симчишинської для оптимізму.

    • Ненависники Сема, дрочіть!)))

     • Нехай сем дрочить на бурлика а бурлик на сема, дрочіння це ваше покликання. бурлик + сем = сладкая парочка.

     • Опущені лузери намагаються віджартовуватися)))

     • два опущених в твердолобому ху.ніцку це сем і його коханий бурлик.

     • враховуючи що більше 50% прийнявших участь в голосуванні є пенсіонерами то результат очевидний: старі маразматики голосували і обрали два опущених картавих симчишенців.

 5. Что за дятел написал? Как можно проиграть если раньше слуг был ноль, а теперь трое? Проиграл лобзик который ввалил бабла в рекламу, а выхлоп на 3 стула, его поруч явно больше имела мест.

 6. Мандзій з своїм баблом піарився піарився та й сів в калабаню.

 7. Чого бідні?
  Бо дурні…
  Чого дурні?
  Бо бідні…
  Маємо те що маємо…

 8. Уточнюйте, що проголосувало 80% з 34% явившихся на дільниці…..

  • Что вы как дурачки везде пишите сколько проголосовали. Во первых в Хм 39%, а во вторых в стране ещё ниже процент, так всегда, что на местных мало идут на выборы. В 2015г, например, без коронавируса было 44%.

 9. Фіаско терплять ВСІ!

 10. Нова Ера більшовизму по-хмельницькі. До чого привела та, що була при СРСР знають усі. Більшовизм не завжди благо для народу.

 11. .бануті ці хмельниччани. Нащо було півроку назад за них голосувати, а тепер передумати. Що вони мали зробити. І попереджали їх розумні люді. Пофігу, клоун душка говорили вони.

 12. Вы помните Зеленского на инаугурации? Подтянутого, с горящими глазами, подпрыгивающего и целующего Лысого в лысину, а потом бодренько дающего команду парламенту: “Работать, су-ки!”
  Где же сейчас этот энергичный лицедей? Почему сейчас на его месте сидит обрюзгшее чмо с толстыми щеками и тусклыми глазами – несмешной и предсказуемый?
  А подтянутым и помолодевшим вижу Порошенко. Потому что у него есть ИДЕЯ. Потому что ЕС – единственная идеологическая партия, ориентированная на ценности западной демократии. До этого, идейными были только Рух и коммунисты. Остальные – популистские однодневки или апологеты “русского мира”.
  Ты проиграл, Вова. Полтора года назад, ты разогнал парламент по причине, взятой с потолка – “из-за низкого доверия”. Сейчас к нему доверие намного ниже, поэтому следующим шагом должен быть роспуск Рады и новые выборы. И если ты просто обрюзг и забронзовел, то смотреть на опухшего, с грязной головой, небритого Корниенко и “вырванного из контекста” Арахамию в этом сборище корабельных сосен уже нет сил.
  Go home, Vova! Ты победил только в Кривом Роге – там твоё место.
  HELGI`s NEWs

  • Куди там. Зе просто офігел з чим він має справу. Все купується та продається. Де два українця там три гетьмана. Вкрадуть все що погано лежить. Він краде, я на його місті так само би крав. Сусід пішов красти, то чого мені не піти.
   Це деякі речі філософії поведінки українців. Хуторянсьтво, генетичні холопи, рогулізм… Країна -колонія транснаціонального капіталу, війна…Що тут демократично можна змінити?

   • Зе не змінить нічого. А Порох міняє. Тому, працюємо на повернення Пороха. Якщо не президентом, то прем’єром!

    • Йди ти на х..й зі своїм порохом. Гіршого, меркантильного,цинічного, жадібного підара, ще не було такого. Він же за триста відсотків хоч усю країну продасть.

     • Таке гівно, як ти, не продається. Його можуть дати хіба в доважок)))

 13. Їм фатить і три місця! А коли ця знатна команда піде,вони ж по суті просрали вибори!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.