Голова ОДА – лікарю Шепетівської ЦРЛ, який бориться з COVID-19: ліфт потрібен, але за один день питання не вирішити

Голова Хмельницької облдержадміністарації Дмитро Габінет виклав своє бачення вирішенню проблеми, яку через соцмережі підняв завідувач відділенням анестезії та інтенсивної терапії Шепетівської ЦРЛ Валерій Сивоконюк, звернувшись до влади з проханням дозакупити облданання для лікування хворих на COVID-19.

“Якщо в цілому говорити про Шепетівську райлікарню, то нині вона забезпечена всім необхідним… Що стосується потреби ліфту (для транспортування хворих з коронавірусом – НГП). Усі хворі з COVID-19, котрі лікуються в райлікарні, лежать на першому поверсі, окрім реанімації. Щодо самого реанімаційного відділення, яке розташоване на другому поверсі, то тут є проблема організації самого лікувального процесу цього медзакладу. За всю історію існування районної лікарні ніхто не став питання про встановлення ліфту. Звичайно, за день таке питання не вирішити”, – заявив очільник області на брифінгу 9 жовтня.

Реаніматолог Шепетівської ЦРЛ Валерій Сивоконюк. Фото Віталія Тараненка

При цьому Дмитро Габінет зауважив, що відбулися певні зрушення у вирішенні цього питання. Зокрема, 8 жовтня до Шепетівської райлікарні прибув проектант, який має виготовити відповідну документацію і до кінця листопада буде проведено необхідну експертизу. Загальна вартість інженерних робіт зі встановлення ліфта – близько 1,5 млн грн.

“Ще в квітні я спілкувався з цим лікарем (Валерієм Сивоконюком – НГП). Також нещодавно відвідав цю лікарню, але, на жаль, не вийшло з ним поговорити. Безумовно, ліфт потрібен, але за один день не можливо вирішити те, що не робилося десятиліття”, – додав очільник ОДА.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Товарищ Габинет вали в Шепетовку и носи лично на 2й этаж. Надоест носить включишь тупую башку и придумаешь как решить проблему.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.