Реаніматолог з Шепетівки забив на сполох: кисневої станції немає, залишився один апарат ШВЛ

Завідувач відділенням анестезії та інтенсивної терапії Шепетівської ЦРЛ Валерій Сивоконюк звернувся до влади з проханням дозакупити облданання для лікування хворих на COVID-19.

Про це медик написав у “Фейсбуці”.

“Не хочу згадувати про одного майбутнього депутата очільника первинки, що кричав в ФБ, що мене треба посадити за нагнітання обстановки та неправильного розуміння продажі антисептиків! Друзі, здалеку почав, але біда! У нас в роботі вже 5 апаратів ШВЛ! Залишився один! Кисневої станції нема! Ліфта нема! Ніколи не був в паніці! Повірте мені, що буде ситуація, коли ми не зможемо допомогти вашим рідним людям! Але дуже прошу дзвонити не до мене, а до очільників! Нехай докупляють апарати! Розширюють на два поверхи! Добавляють ставки! Виплачують заборгованість!” – наголосив реаніматолог.

За даними ОДА, на 18.00 29 вересня в Хмельницькій області зареєстровано 6458 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 312 – діти, 560 – медпрацівники, 201 – працівники освіти. У Шепетівська ЦРЛ перебувало 36 хворих на коронавірус, ще 26 особам було виставлено підозру на COVID-19.

Загалом, у Шепетівці зареєстровано 134 випадки; з них лікуються – 29; одужали – 98; летальних – 7.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Схоже на самопіар

  2. И где падла все керовники? На большую стройку поехали?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.