Суд визнав винним підприємця з хмельницького ринку за те, що той не мав антисептику

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним місцевого приватного підприємця у порушенні правил карантину і звільнив від штрафу, обмежившись усним зауваженням.

Про це свідчить постанова від 22 вересня.

За матеріалами справи 12 серпня 2020 року о 9 год. 20 хв. підприємець, перебуваючи в кіоску на ринку «Берізка», що на вул. Геологів 13 в Хмельницькому, порушив п.2 Постанови головного державного санітарного лікаря України №32 від 2 червня 2020 року і не забезпечив наявність дезінфікуючого засобу для обробки рук на місці видачі товару та при вході до кіоску.

Фото НГП

У судовому засіданні правопорушник визнав свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення.

Суд вирішив не карати підприємця штрафом 17 тис. грн, оскільки не настали негативні наслідки від вчиненого правопорушення і шкода для інших осіб.

Додамо, що основний вид діяльності цього підприємця – роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям.

Як писав НГП, Хмельницький міськрайонний суд 12 серпня закрив адмінсправу проти хмельницького підприємця, в якої при вході в кіоск на ринку «Поділля-2» (37 ряд) був відсутній дезінфікуючий засіб для обробки рук. Жінка довела в суді, що правоохоронці безпідставно склали на неї адмінпротокол за порушення правил карантину, оскільки постанова головного державного санітарного лікаря України №32 від 2 червня 2020 року регулює відносини щодо дотримання протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування і на торгівлю на ринках не поширюється.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Це ж якими підлими людішками потрібно бути,що б прийти до людини,яка оформлена ПП,платить податки і заславши такого ж підленького чоловічка,виявити відсутність антисептику і скласти протокол.
    Як вас іродів після цього земля тільки носить?

    • А, что сиротка не мог 60 гривен на антисептик потратить? Есть закон или постановление соблюдай. Нет всё как у кастрюлеголовых кто-то подленький кто-то не так говорит и так далее.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.