Хмельницька підприємниця довела, що їй антисептик не потрібен і уникла штрафу

Хмельницький міськрайонний суд закрив справу стосовно місцевої підприємниці, на яку поліція склала протокол про адміністративне правопорушення за ст. 44-3 КУпАП (“Порушення правил карантину”).

Про це свідчить постанова від 12 серпня.

За цим протоколом фізичній особі-підприємцю інкримінувалося те, що вона 1 серпня близько 10 год. 02 хв. на хмельницькому ринку «Поділля-2» (37 ряд) порушила вимоги постанови Міністерства охорони здоров`я України №32 від 2 червня 2020 року, а саме на вході до приміщення кіоску чи на місці видачі товару був відсутній дезінфікуючий засіб для обробки рук.

Свою вину жінка заперечила, пояснивши, що вимог вказаної постанови не порушувала, оскільки здійснює діяльність не пов`язану з громадським харчуванням, а торгує на ринку білизною.

Суд з’ясував, що постановою заступника Міністра охорони здоров`я, головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка від 2 червня 2020 року №32, внесено зміни до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв`язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19) та викладено їх в новій редакції.

Згідно з витягом з Реєстру платників єдиного податку, витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, особи, яка притягається до адміністративної відповідальності зареєстрована як ФОП і здійснює діяльність з роздрібної торгівлі з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям.

Таким чином, вважає суд, вона не допустила порушення, оскільки вказані Тимчасові рекомендації регулюють відносини щодо дотримання протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування і на торгівлю на ринках не поширюються.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. складач протоколу такого не знав, бо не міг прочитати Тимчасові рекомендації, і як наслідок безпідставно порушив провадження, але ж статистика складених протоколів залишилась)

  2. Частенько поліціянти помиляються.

  3. Пластмасові знову дали в штангу.
    Вони тільки машини добре бити вміють,і селфитись.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.