Продавець з Красилівського району “попала” на 17 тис. грн за порушення карантину

Красилівський районний суд визнав винною продавчиню магазину «Фурор» у порушенні правил карантину і оштрафував на 17 тис. грн.

Про це свідчить постанова від 30 вересня.

За матеріалами справи 26 серпгя о 16 год. 05 хв. в магазині «Фурор», що вул. Центральній, 24 у селі Западинці Красилівського району продавець перебувала без засобів індивідуального захисту, чим порушила п.п. 1 п. 10 Постанови Кабінету Міністрів України №641 від 22 липня 2020 року.

Фото НГП

У судовому засіданні жінка визнала свою вину і зазначила, що маску вдягнути не встигла.

Крім повного визнання вини, вина правопорушниці підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, її поясненнями, поясненням свідка та відповідним відеозаписом.

“Враховуючи обставини справи, характер вчиненого правопорушення, щире каяття, особу порушника, яка працює продавцем в магазині «Фурор», до адміністративної відповідальності раніше не притягувалась, вважаю, що її слід визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 44-3 КУпАП та призначити її адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 тис. грн – НГП)“, – наголосив суддя.

Як писав НГП, Хмельницький міськрайонний суд визнав винною продавчиню місцевого магазину у порушенні правил карантину (ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення) і призначив штраф 20,4 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Нарушителей к ответу! Нефиг бацыллы раскидывать.

  2. не нада сразу судити людину,ці виродки тоже штрафи понароблювали де людям взяти такі гроші з нашими то зарплатами,як бандітів ловити то ой шось нема не можем догнати найти,а за маски то дуже шустрі тільки і лазять шукають нєхер чим занятись

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.