У Хмельницькому продавчиня магазину заплатить 20,4 тис. грн штрафу, бо була без маски

Хмельницький міськрайонний суд визнав винною продавчиню місцевого магазину у порушенні правил карантину (ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення) і призначив штраф 20,4 тис. грн.

Про це свідчить постанова від 17 вересня.

За матеріалами справи 26 червня близько 21 год. 30 хв. на вул. Курчатова, 1 у Хмельницькому в магазині «Фруктовий» продавець не виконала правила карантину, встановленні п.п. 1 п. 3 Постанови КМУ № 392 від 20.05.2020, а саме здійснювала продаж товарів відвідувачам без засобів захисту.

У суді 10 вересня жінка не визнала своєї вини і пояснила, що в цей час магазин не працює.

Стокові зображення від Depositphotos

Крім цього, в судове засідання, призначене на 17 вересня, продавець не з`явилась, про час та місце розгляду повідомлена належним чином. На електрону адресу суду надійшло клопотання про відкладення розгляду матеріалів про адміністративне правопорушення, в зв`язку з погіршенням стану здоров`я. Однак, судом не приймається до уваги дане клопотання, оскільки 25 серпня на електрону адресу суду надійшло подібне клопотання про відкладення розгляду матеріалів, про яке в судовому засідання заявила, що не направляла дане клопотання. Також до клопотання не надано підтверджуючих документів про стан здоров`я останньої.

Водночас факт вчинення вказаного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, письмовими поясненнями свідка, який пояснив, що під час відвідування продавець обслуговувала його без маски; письмовими поясненнями власниці магазину.

Треба наголосити, що за порушення карантину передбачена відповідальність за ст. 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення («Порушення правил щодо карантину людей») передбачає штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн для громадян і 34-170 тис. грн – для посадових осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Гниди,в людей і так грошей нема,а вони ще захмарні штрафи паяють,скоти.

    • А що заважало продавчині бути у масці? У мене на Інститутській в половині кіосків продавчині без масок.

  2. призначив штраф 20,4 тис. грн. і без наведення будь яких обставин, які б вказували б що потрібно застосувати такий розмір стягнення) просто так

  3. Ублюдки кончені. Ви хоч поцікавились, яка у неї зарплатня? Чим вона платитиме?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.