ЦВК вивела зі складу окружної комісії помічницю нардепа Мацоли

Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження 5 членів окружних виборчих комісій у Хмельницькій області на підставі відповідних подань від кандидатів у президенти.

Про це свідчить постанова ЦВК від 25 лютого №383.

Зі складу 187 окружної комісії вивели В’ячеслава Білана (квота кандидата Юлії Литвиненко), який працював рядовим членом ОВК. На його місце зайшла Олена Полянська. На місцевих виборах-2015 ця пані була у Хмельницькій обласній виборчій комісії за поданням Опозиційного блоку.

У 188 ОВК замінили Юрія Чорного на Олега Курняка (квота Романа Насірова). Пан Курняк є діючим членом Хмельницької обласної виборчої комісії від Опозиційного блоку.

Також із 190 ОВК Насіров прибрав помічницю-консультанта на платній основі нардепа від БПП Романа Мацоли і замінив її на Аллу Ткач.

Крім цього, заміну провели кандидати у президенти Олег Ляшко (у 190 ОВК завів Сергія Гаврилюка замість Галини Шевчук) і Олександр Соловйов (місце заступниці голови 191 ОВК Наталії Ковальської посіла Каріна Віначевська).

За даними джерел НГП, під час першого засідання 187 окружної виборчої комісії саме В’ячеслава Білана планувалося обрати четвертим оплачуваним з бюджету членом ОВК (згідно із законом, держбюджет фінансує чотири посади ОВК: голови, заступника голови, секретаря та одного члена комісії). Його активно підтримувала заступник голови комісії Наталія Кострубська.

Однак голова комісії Аліна Брезденюк (вперше працює у виборчій комісії) спочатку внесла подання на голосування за кандидатуру члена ОВК Віталія Шведа (квота кандидата Андрія Садового), якого підтримало 24 члена комісії.

При цьому, за Білана віддало голоси двоє осіб.

На цю ж тему читайте публікацію “Хмельниччина. Хто рахуватиме голоси для майбутнього президента?

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.