Порошенко в Хмельницькій області програє в другому турі і Зеленському, і Тимошенко – опитування

Володимир Зеленський лідирує у рейтингу кандидатів в президенти на Хмельниччині. Серед усіх опитаних за нього готові проголосувати 17,5%, повідомляє інформагенція УНІАН, посилаючись на дані, які оприлюднила дослідницька компанія «Ю.С.С.».

Далі йдуть Юлія Тимошенко і Петро Порошенко, які мають підтримку 14,1% та 10,3%, відповідно. Дослідження показало майже однакові результати у Анатолія Гриценка (6,8%) та Олега Ляшка (6,4%).

Соціологи також дізналися про настрої мешканців Хмельниччини щодо другого туру виборів. Так, за результатами опитування, Володимир Зеленський зі значним відривом випереджає і Юлію Тимошенко, і Петра Порошенко. Юмориста підтримують на 22,7% і 10,7% більше респондентів, відповідно. Зеленський (43,9%) – Порошенко (21,2%). Зеленський (37%) – Тимошенко (26,3%).

У парі Тимошенко-Порошенко більшу підтримку у Хмельницькій області отримала б лідер ВО «Батьківщина» (37,8% проти 22,5%).

За умови виходу в другий тур Анатолія Гриценка та Петра Порошенко, перший матиме на Хмельниччині перевагу у 11,6% голосів (33,9% і 22,3% відповідно).

Опитування проводилося З 6 по 20 лютого 2019 року (польовий етап – з 8 по 17 лютого). Методом особистого інтерв’ю face-to-face всього було опитано 1200 респондентів – постійних мешканців Хмельницької області. Похибка не перевищує 2,5%.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що команда народного депутата Олександра Гереги в Хмельницькій області має намір забезпечити Петру Порошенко в першому турі голосування 35% підтримки виборців, а в другому понад шістдесят.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 29

 1. Якщо ПОПа вдруге оберуть, то знову будуть підняті ціни на газ та світло, тому тільки з цієї причини за нього свій голос не віддам.

 2. Слава Богу !

 3. И не только в Хмельницкой области , а во всех областных центрах .

 4. Не даремно влада розгорнула таку жорстку дискредитацію опонентів , мовляв намагалися скуповувати голоси . Хто б казав , як в тому анекдоті : злодій кричить ” ловіть злодія”

 5. texty.org.ua/d/socio/firm/uss-research/

  Ось трохи про цю “чесну” соціологічну контору

 6. відома соцюкомпанія СОЦІС останнім часом тендеційно показуе ріст рейтингу чинного Президента .Компанія досить відома з авторитетом , ПРОТЕ е одне АЛЕ , серед засновників СОЦІС – І.Гринів , головний політтехнолог ВШ ПОП

 7. Охрєніли вже ці зміни на краще. Не вірю ні Юльці ні Зєлі. невже нема серед украінців справжнєго патріота!

 8. заказуха

 9. Правильна стаття. Я теж за Коломойського. Євреї піднімають і будуть піднімати Україну ще вище.

 10. В комментариях не видно ни одного порохобота. Значит похоже на правду. Я тоже свой голос за этого алкаша не отдам.

  • Это только тролли кацапские называют Порошенка алкашом. Порошенко не очень хороший президент по многим факторам. И я бы никогда не голосовал за него, если б не агрессия России. Вот к примеру реальный сценарий. К примеру ваш Зеленский поедет договариться(здаваться) Путину, как он обещал. Атошники поднимут бунт и Путин отхватит еще пол Украины, помогая законному президенту.
   Будем думать за кого голосовать.

 11. Порошенко – єдиний варіант для України. А всі інші – на користь окупантам

 12. А где Свободовский Кушелинский? Обосралась Сволота в Хмельницком!

 13. Порошенко

 14. Всё-таки есть долбоёбы, которые будут голосовать за потроха. И ты один из них.

 15. Голосують за мене, я вам су..ка зроблю формулу марс+.

 16. Шоколадному пора чемодан тревожный собирать и шорты для Испании покупать.

 17. Другого туру не буде! Крапка.

 18. Хлопці не сваріться. Все закінчиться першим туром) А далі бабулю на нари, а коміка на фестиваль клоунів в нижній тагіл.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.