На Хмельниччині в першому турі Порошенко планує отримати 35 відсотків голосів

Команда народного депутата Олександра Гереги в Хмельницькій області має намір забезпечити Петру Порошенко в першому турі голосування 35% підтримки виборців, а в другому понад шістдесят. Про це в своїй статті «35/60: Як кують перемогу Порошенко на Хмельниччині» пише видання Голос УА.

Як стверджує автор статті, такі результати голосування обраний по одному з округів регіону нардеп Герега пообіцяв президенту Порошенко в обмін на контроль адміністративної вертикалі Хмельницької області. І таке зміцнення позицій команди народного депутата почалося навесні 2018-го року. Так, «в березні керівником територіальної організації президентської партії БПП «Солідарність» був призначений нардеп Андрій Шинькович, колишній політтехнолог Олександра Гереги. А вже в травні топ-менеджер «Епіцентру» Вадим Лозовий став головою облдержадміністрації», пише видання. На сьогодні глава ОДА вже змінив на посадах 8 з 20 голів районів.

Крім того, описує ситуацію в Хмельницькій області автор статті, «права рука» губернатора Лозового Світлана Павлишина відзначилася раптової активізацією, проводячи особисті зустрічі з регіональним керівництвом. У неформальних бесідах місцеві чиновники кажуть, що мова на таких зустрічах вона веде про вибори президента і необхідності публічної підтримки та роботи на одного з потенційних переможців виборчої кампанії».

Однак, на думку політтехнолога Тараса Загороднього, «35 відсотків це дуже багато. А 60% на другий тур взагалі виглядає фантастикою ». «Максимум, на що може стрибнути Порошенко це 15 може 20 відсотків. Тому що у нього є базовий електорат, який завжди голосує за владу, це приблизно 10 відсотків, і ще він може набрати 5», – каже експерт. Також Загородній акцентує увагу на тому, що у нас на всіх виборах виграє опозиція. «Навіть в 2014-2015 роках, коли були великі очікування, Порошенко не зумів зібрати 35 відсотків на парламентських виборах, після президентських», – резюмує він в статті.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 27

 1. В цьому році ця влада має знову підняти ціни на газ та електроенергію, про що було оголошено в минулому році. Порошенку та Герезі на це начхати, бо в них бізнес процвітає, а ми повинні своїми голосами їх підтримувати ? А на сході продовжуватимуть вбивати українців ? Я їм кажу НІ !!!

 2. валянки, ціну встановлюють обленерго та облгази, а вони бувших ригів і рашків. а порох поки єдиний нормальний през.

 3. АНОНІМ 15.02.2019 15.01 ПОВНОСПІЛИЙ ДЕБІЛ

  • обираємо президента, а не начальника жеку. тут порох самий підходящий, а тут повно сєпарів

   • Найбагатший президент, найбіднішої Європейської країни. Цими словами сказано все. І хто потурає Потроху, це не якісь міфічні агенти Крмемля, це звичайні співучасник злочину, яких необхідно буде необхідно буде садити на лаву підсудних разом із їх воєводою.

   • ти шо “твердолобий ” ?

 4. При Порошенко наша страна стала самой бедной и коррумпированной в Европе. Может это Путин виноват?

 5. Просте логічне запитання : за рахунок кого чи чого в 2 турі 60%? І в 1 турі – кожен третій за пороха .Можна , але з фальсиф

  • Неправда! Як таке може бути, якщо, приміром, серед моїх знайомих взагалі немає прихильників Порошенка!

  • Во втором туре без Порошенка Герега быстро переобуется в воздухе!

 6. Думаю власть будет разочарована результатом порошенко

 7. Якщо влада нас так любить, то чому електроенергію, яка виробляється нашими АЕС, не продають нам за копійки ато й безкоштовно, як нафту в арабських країнах…

 8. Його підтримає мізерна кількість людей, 10% може назбираЄться

 9. Петра вибрали 2014 Тільки для стабілізації ситуації, що склалась…

 10. Порох далеко не ідеал, але всі інші претенденти теж не дуже. Взяти тільки хіхікаючу з Путіним Юльку , Зеленскоколомойского або поважного пана Садового. Хрєн знає за кого голосувати.

 11. От і приклад використання адмінресурса. Герега заставляє усіх працівників з їхніми сімями голосувати за Петра.

 12. Когда пройдут выборы?Все плохо живете? Радуйтесь каждому прожитому дню.

 13. А велику дулю посипану маком порохоботи не хотять?

 14. Крім Порошенка нема більше за кого голосувати. Хотілося б якогось Вашингтона, та де його взяти?

 15. Стокгольмский сіндром.Жертви голосують за … Починають співчувати своім кривдникам.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.