56 млн грн на дороги: став відомий перелік вулиць Хмельницького, які ремонтуватимуть у 2019 році

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради оголосило три тендера очікуваною вартістю 56,2 млн грн з проведення поточного ремонту вулично-дорожньої мережі міста у 2019 році.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Поточний ремонт (суцільне улаштування покриття з асфальтобетонної суміші асфальтоукладальником) стосуватиметься вулиць Вайсера (ділянка від вул. Соборної до вул. Грушевської), Бандери (від вул. Зарічанської до вул. Озерної), Подільської (від вул. Соборної до вул. Кам’янецької), Трудової (від вул. Заводської до вул. Прибузької), Шевченка (від. вул. Старокостянтинівського шосе до вул. Горького), Старокостянтинівського шосе (від вул. Зарічанської до вул. Прибузької), проспекту Миру (від вул. Бандери до проспекту Миру, 41).

Крім цього, запланований дорожний ремонт вулиць Вокзальна, Глушенкова, Залізняка, Зарічанської, Західно-Окружної, Кам’янецької, Будівальників, Красовського, Купріна, Курчатова, Львівське шосе, Озерної, Прибузької, Толстого, Чорновола, Шевченка.

Усі роботи мають бути завершені до 30 жовтня цього року.

Загалом, у 2019 році на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури в міському бюджеті Хмельницького передбачено 142,24 млн грн, що на 1,11 млн. грн більше, ніж в 2018 році.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Только рукожопых которые ул. Свободы делали к тендеру не допускайте.

  2. Коли відремонтують вулицю Козачу??? Жах а не дорога!

  3. Провулок Проскурівського підпілля розбитий тролейбусниками, то нехай мер їх заставить здійснити належний ремонт.

  4. Вул.Чорновола поворот на Вінницю.За зиму 6 разів ремонтували.Зараз знову посипалась.За чий рахунок робимо,пане мер?

  5. Вул. Підгірна вище панського маєтку – центральна частина міста. Болото по коліна…

  6. Без рукожопих ніяк не можна. Деякі ділянки після минулорічного капремонту можна вже ремонтувати. Наші рукожопи можуть добре робити, потрібен лише технагляд з ботогом. І забрати в усіх причетних до капремонтів доріг половину зарплати за минулий ремонт. Інакше думаю ніяк.

    • крадуть, ось головна причина.. Картавівці це голодні селюки яки прийшли рвати по повній програмі.

  7. Та ніколи якісного ремонту не буде.. відкати як були так і є.. проте 1,5 міліона міська влада виділяє на свій піар… щоб розказували яка сволотовська влада гарна і пухнаста.. думаю, що і цьому видання пеерпаде кусочок… от і все… САЛА УКРАЇНІ….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.