У 2019 році на дорожню галузь Хмельницького витратять 142,2 млн грн – проект бюджету

В 2019 р. на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури в міському бюджеті Хмельницького передбачено 142,24 млн грн, що на 1,11 млн. грн більше, ніж в 2018 році.

Про це повідомляється у пояснювальній записці до проекту міського бюджету на 2019 рік.

На капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі міста закладено 82 млн. 763,1 тис.грн., з них: капітальний ремонт доріг – 76 млн 763,1 тис. грн., улаштування зупинок громадського транспорту за допомогою розширення проїзної частини у вигляді відкритої «кишені», тротуару та автостоянки – 4 млн. грн., капітальний ремонт – установлення технічних засобів
регулювання дорожнім рухом, обладнання вулично-дорожньої мережі автоматизованими системами керування рухом – 2 млн. грн..

На поточний ремонт вулично-дорожньої мережі буде виділено 59 млн 477,4 тис.грн., в т.ч: поточний ремонт вулично-дорожньої мережі міста суцільним методом – 40 млн. 584,7 тис.грн., поточний ремонт доріг – 17 млн 592,7 тис.грн., поточний ремонт вулично-дорожньої мережі масивів нової індивідуальної забудови та садівничих товариств – 1,3 млн .ривень.

Роботи будуть проводитись на замовлення управління житлово-комунального господарства, при цьому перелік вулиць буде погоджено з постійними комісіями з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації та з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Дибилоид Васе готов к распилу

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.