Населення Хмельниччини заборгувало півмільярда гривень за комуналку Населення Хмельниччини заборгувало півмільярда гривень за комуналку

На початок жовтня населення Хмельниччини заборгувало 478 млн грн за житлово-комунальні послуги. Такі дані оприлюднило Головне управління статистики в області. Заборгованість… Далі »

У Хмельницькому з’явиться новий сквер і вулиця Гетьманська У Хмельницькому з’явиться новий сквер і вулиця Гетьманська

Хмельницькій міській раді пропонуватимуть затвердити новий сквер і присвоїти назву вулиці, що розташована у житловому масиві мікрорайону Озерна. Про це… Далі »

У Хмельницькому запрацював завод з виробництва кабельної продукції для автоконцерну Volkswagen У Хмельницькому запрацював завод з виробництва кабельної продукції для автоконцерну Volkswagen

Німецька компанія Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN) запустила у Хмельницькому виробництво проводки та кабельної продукції для автомобілів концерну Volkswagen. Про це у… Далі »

Загородний скликає “газову” сесію Загородний скликає “газову” сесію

Голова обласної ради Михайло Загородний 1 листопада підписав розпорядження “Про скликання двадцять другої позачергової сесії Хмельницької обласної ради сьомого скликання”…. Далі »

У Волочиську поліція відкрила карну справу за фактом знущання над школярами після посту в Facebook У Волочиську поліція відкрила карну справу за фактом знущання над школярами після посту в Facebook

Слідчі Волочиського відділення поліції  відкрили кримінальне провадження за фактом знущання над школярами у одній з місцевих шкіл. Як повідомляє сектор… Далі »