У Хмельницькій міськраді розіграли 8 із 18 маршрутів пасажирських перевезень У Хмельницькій міськраді розіграли 8 із 18 маршрутів пасажирських перевезень

Сьогодні конкурсний комітет визначив переможців на 8 із 18 автомобільних маршрутах загального користування у Хмельницькому. Найбільше маршрутів дісталося місцевому ТОВ “Рембуд-транс”: №№… Далі »

Пенітенціарнику з Шепетівки за смертельне ДТП загорожує до 8 років в’язниці. Завтра обиратимуть запобіжний захід Пенітенціарнику з Шепетівки за смертельне ДТП загорожує до 8 років в’язниці. Завтра обиратимуть запобіжний захід

Керівнику шепетівського міського відділу виконання покарань Ігорю Ковальчуку оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу… Далі »

Без перевізників і маршруток: чому перевезення хмельничан стали нецікавими? Без перевізників і маршруток: чому перевезення хмельничан стали нецікавими?

Майже рік тому коридори Хмельницької міської ради нагадували переповнений салон маршрутки з пасажирами: різними групами тіснилися дужі чоловіки, яких хвилювали… Далі »

Вранішній транспортний колапс у Хмельницькому – стали відомі причини Вранішній транспортний колапс у Хмельницькому – стали відомі причини

Сьогодні у Хмельницьому спостерігався брак транспортних засобів, які займаються пасажирськими перевезеннями. За словами заступника міського голови Андрія Бондаренка, у годину… Далі »

Екс-депутат за 15 млн грн реконструює та добудує приміщення ліцею у центрі Хмельницького Екс-депутат за 15 млн грн реконструює та добудує приміщення ліцею у центрі Хмельницького

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів міської ради 25 жовтня уклало угоду з ПП “Будремпроект-Стандарт” на реконструкцію з… Далі »

Зведення житлового комплексу в Хмельницькому: поліція розслідує факт самовільного будівництва Зведення житлового комплексу в Хмельницькому: поліція розслідує факт самовільного будівництва

Хмельницька поліція взялася за невстановлених осіб, які здійснюють самовільне будівництво будівель на самовільно зайнятій ділянці, розташованій на вул. Трудова, 5/2А… Далі »

Розпочався виборчий процес у трьох тергромадах Хмельниччини Розпочався виборчий процес у трьох тергромадах Хмельниччини

3 листопада розпочався виборчий процес перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських… Далі »

Хмельницька область ввійшла в п’ятірку регіонів за темпами зростання будівельних робіт Хмельницька область ввійшла в п’ятірку регіонів за темпами зростання будівельних робіт

За підсумками січня-вересня 2018 року, будівельні підприємства України вже виконали роботи на 86,5 млрд грн. Індекс будівельної продукції по відношенню… Далі »