Зведення житлового комплексу в Хмельницькому: поліція розслідує факт самовільного будівництва

Хмельницька поліція взялася за невстановлених осіб, які здійснюють самовільне будівництво будівель на самовільно зайнятій ділянці, розташованій на вул. Трудова, 5/2А у Хмельницькому.

Проект житлового комплексу. Фото з сайту “Авіла”

За цим фактом відкрито провадження за ч. 3 ст. 197-1 КК України, сказано в ухвалах Хмельницького міськрайонного суду від 18 жовтня.

Правоохоронці з’ясували, що земельна ділянка на вул. Трудова, 5/2А площею 0,3 га знаходиться у власності Хмельницької міської ради та передана в оренду ФОП Аветяну Георгію Рафіковичу до 12 лютого 2020 року. Цільове призначення земельної ділянки – землі житлової та громадської забудови.

Управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів видало містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки №152 від 09.06.2017 року на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями і гаражами на вул. Трудовій, 5/2А.

При цьому, на 3 вересня 2018 року, згідно з повідомленням управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області, інформація щодо наявності документів дозвільного та/або декларативного характеру про початок виконання будівельних робіт за вищевказаною адресою в Єдиному реєстрі документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відсутня.

Разом з тим, 3 жовтня під час огляду ділянки на вул. Трудова, 5/2А поліція зафіксувала будівництво багатоквартирного будинку, а саме наявний цокольний поверх та будується перший поверх будинку. Замовником вказаного будівництва виступило ТОВ “Будівельна компанія “Авіла” (Хмельницький).

На сайті забудовника сказано, що на цій ділянці зводиться новий житловий комплекс, який “відкриває свої двері для майбутніх мешканців в перспективному районі міста”.

Також у проекті рішення сесії міськради зазначено, що замовники будівництва Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Авіла» та громадянин Аветян Георгій Рафікович мають сплатити 225,1 тис. грн пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Наразі суд надав доступ поліції до документації (яка стосується одержання дозволів на будівництво та іншу господарську діяльність та правові підстави користування вказаною земельною ділянкою),що зберігається у ТОВ “Будівельна компанія “Авіла”, ФОП Аветян Георгій Рафікович і департаменті архітектури, містобудування та земельних ресурсів міськради.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ “Будівельна компанія “Авіла” зареєстровно у серпні 2016 року у Хмельницькому. Її засновником є хмельничанин Віктор Ящук і львівська “Компанія з управління активами “Актив”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Поліція встановлює факт порушення? ЖБК Пересипкіна, 13 Кадастровий номер земельної ділянки 6810100000:07:003:0111
  Цільове призначення 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості
  Форма власності Право постійного користування земельною ділянкою
  Площа земельної ділянки 0.5344 га
  Місце розташування Хмельницька область, м.Хмельницький, вулиця Пересипкіна, 13 Відомості про суб’єкта речового права на земельну ділянку Вид речового права Право постійного користування земельною ділянкою
  Найменування юридичної особи Колективне підприємство “Хмельницька меблева фабрика”
  Код ЄДРПОУ юридичної особи 5486556

 2. Отримають квартири, все буде добре!!!

 3. Дуже цікава інформація, з яких це часів будівництво на підставі договору про забудову і дозволу на будівництво та оренди земельної ділянки вважається самовільним зайняттям!!!!!

 4. Тоді це схоже на усім добре відому та укорінену практику незаконно втручатись в діяльність бізнесу. Як не «маски-шоу» влаштовують, то кримінальні провадження відкривають … Тримайтесь хлопці;)

 5. ЗАКАЗУХА

 6. Наші доблесні органи захотіли халявних квартир!?

 7. Що таке папірці, коли є ті, хто проти. У Кульгука ІКІО теж по документах все складно, і суди виграні-переграні. Проте мешканці проти жити за 4-метровою кап.стіною. Ось така логіка. Слава таким забудовникам, Кульгуку слава!

 8. Скоро в Україні всі працюючі виїдуть. Але жоден міліціонер чи податківець

 9. В даному вибадку все дуже просто. Хлопці не можуть ще домовитись про суму хабаря з ДАБІ, величина , яких піднялась в пять раз.

 10. Clomid Amenorrhee Avec Cialis Einmal Taglich kamagra mujer Louer Levitra Generique

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.