Поліція відмовилася відкривати кримінальну справу проти приватного тепловика Шепетівки Поліція відмовилася відкривати кримінальну справу проти приватного тепловика Шепетівки

Управління захисту економіки у Хмельницькій області Нацполіції відмовилася відкривати кримінальну справу проти посадових осіб ТОВ “Шепетівка енергоінвест”, яке забезпечує централізованим теплом… Далі »

Лозовий повернув в ОДА начальника, яка “пережила” чотирьох губернаторів Лозовий повернув в ОДА начальника, яка “пережила” чотирьох губернаторів

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий призначив Віру Бригадир на посаду начальника управління регіонального розвитку та будівництва Хмельницької обласної державної адміністрації. Про це сказано… Далі »

Суд почав розглядати справу Миколаїва. Потерпілі хотіли допиту мера Симчишина і водія з освіти Суд почав розглядати справу Миколаїва. Потерпілі хотіли допиту мера Симчишина і водія з освіти

Хмельницький міськрайонний суд під головуванням судді Володимира Навроцького 13 листопада провів підготовче засідання у кримінальній справі за обвинуваченням екс-директора департаменту… Далі »

Аудитори перетрасуть комунальника Старокостянтинова через завезене львівське сміття Аудитори перетрасуть комунальника Старокостянтинова через завезене львівське сміття

Старокостянтинівський районний суд призначив позапланову ревізію фінансово-господарської діяльності комунального підприємства КП «Старокостянтинівський комбінат комунальних підприємств» у рамках кримінального провадження за… Далі »

Віце-прем’єр назвав причину, чому школи Шепетівки без тепла Віце-прем’єр назвав причину, чому школи Шепетівки без тепла

Віце-прем’єр-міністр ЖКГ Геннадій Зубко назвав причину, чому досі відсутнє опалення в окремих школах Шепетівки. Про це він заявив на сьогоднішньому… Далі »

До 2026 року на Хмельниччині припинять функціонування інтернати у складі закладів освіти До 2026 року на Хмельниччині припинять функціонування інтернати у складі закладів освіти

До 2026 року на Хмельниччині припинять функціонування інтернати у складі закладів освіти, в яких проживає понад 15 вихованців. Про це сказано… Далі »

Реформа Суспільного мовлення на Хмельниччині: хто відповідатиме за наслідки? Реформа Суспільного мовлення на Хмельниччині: хто відповідатиме за наслідки?

Коли стартувала реформа Суспільного майже усі розуміли, що перехід від державного до суспільного це довгий, болючий та неймовірно складний період… Далі »

Автономізовані та щасливі: медична реформа на Хмельниччині Автономізовані та щасливі: медична реформа на Хмельниччині

Як тепер охоронятимуть наше здоров’я? В Україні триває медична реформа. Міністерство охорони здоров’я, яке відповідає за її розробку та впровадження,… Далі »

Депутат-аграрник з Хмельниччини розповів про небезпеку запуску ринку землі за нинішніх умов Депутат-аграрник з Хмельниччини розповів про небезпеку запуску ринку землі за нинішніх умов

Депутат Хмельницької обласної ради від Аграрної партії Сергій Іващук розповів, чого очікувати, якщо зараз запустити ринок землі. Про це він сказав… Далі »

Служба автодору Хмельниччини відмінила великий дорожний тендер, не захотівши визнати дискримінаційні умови Служба автодору Хмельниччини відмінила великий дорожний тендер, не захотівши визнати дискримінаційні умови

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області 13 листопада відмінила тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів… Далі »