Поліція відмовилася відкривати кримінальну справу проти приватного тепловика Шепетівки

Управління захисту економіки у Хмельницькій області Нацполіції відмовилася відкривати кримінальну справу проти посадових осіб ТОВ “Шепетівка енергоінвест”, яке забезпечує централізованим теплом оселі містян, пише видання “День за днем”.

“В хо­ді про­ве­ден­ня пе­ре­вір­ки вста­нов­ле­но, що оз­на­ки кри­мі­наль­но­го по­ру­шен­ня від­сутні, то­му пра­ців­ни­ка­ми Уп­равлін­ня захис­ту еко­но­мі­ки Хмель­ницької об­ласті прий­ня­то рі­шен­ня про при­пи­нен­ня роз­гля­ду ва­шо­го звер­нення. Не­має скла­ду злочи­ну, не­має пе­ре­вір­ки і не­має від­по­ві­ді, ку­ди ті гро­ші по­ді­ли­ся”, – зазначив мер Шепетівки Михайло Полодюк під час загальноміського віче.

“Роз­мо­ва від­бу­ва­ла­ся за учас­ті пра­во­охо­рон­ців об­ласно­го рів­ня. Ко­жен з учас­ни­ків дис­ку­сії до­во­див свою по­зи­цію. В результаті го­ло­ва ОДА Ва­дим Ло­зо­вий до­мо­вив­ся не по­ни­жу­ва­ти тиск га­зу у Ше­пе­тів­ці, зо­бов’язав під’єд­на­ти до газопостачан­ня дві ко­тель­ні, тру­би яких до цього ча­су бу­ли від­рі­за­ні. Го­лов­не зав­дання вда­ло­ся ви­рі­ши­ти — зня­ти со­ці­аль­ну нап­ру­гу”, – додав міський голова.

За даними “Нафтогазу”, загальна заборгованість  ТОВ “Шепетівка енергоінвест” становить 56 млн грн; необхідна оплата для отримання номінацій на подачу газу – не менше 22,3 млн грн.

На 14 листопада житлові будинки в Шепетівці повністю опалюються, також мали  бути підключені останні дві школи.

“Газ подали на підставі домовленості, яка відбулася вчора на засіданні в Хмельницькому, поки не буде вирішено питання отримання номінації приватною компанією від “Нафтогазу”. Вони запевнили, що протягом тижня вони цю номінацію отримають, оскільки договори про постачання газу в них вже підписано”, – зазначив Полодюк.

За відомостями бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ “Шепетівка енергоінвест” створено у квітні 2011 року київським ТОВ «Комунальні системи України». Останнє зареєстровано ТОВ «Агентство муніципального господарства», стосунок до якого мав киянин Андрій Карпенко – на початку 2000-х успішний газовий бізнесмен, контролював кілька облгазів та концерн «Укргаз». Він втратив свої активи після того, як Дмитро Фірташ почав формувати свою газову імперію.

11 липня цього року з переліку засновників “Шепетівки енергоінвест” зникли «Комунальні системи України». Натомість їхнє місце зайняла рівненська “Тріумф ПФ”. Рівненську фірму заснували у травні 2018 року рівнянин Юрій Фалко і директор ТОВ “Шепетівка енергоінвест” Олександр Пустовойт.

Комунальне майно Шепетівки здано в концесію до 2023 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. А де ж наші утворені 27 контролюючих органів – невже простий дядько має за них “розумних” шукати вкрадені сплачені мешканцями Шепетівки гроші

  2. Таки да. И де те 56 лямов усохли?

  3. Провадження відкривають ЛИШЕ слідчі підрозділи поліції або прокурори, а не управління захисту економіки

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.