Екс-депутат за 15 млн грн реконструює та добудує приміщення ліцею у центрі Хмельницького

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів міської ради 25 жовтня уклало угоду з ПП “Будремпроект-Стандарт” на реконструкцію з добудовою приміщень хмельницького ліцею №17 під спортивну залу на вул. Героїв Майдану, 5 загальною вартістю 14,81 млн грн.

Приміщення 17 ліцею

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Заплановано капітально відремонтувати підлогу, дах, системи тепло- і водопостачання. Також буде закуплено 70 шкільних парт, 90 індивідуальних гардеробних шаф, 186 стільців та інше обладнання.

Всі будівельні роботи варто завершити до кінця грудня 2019 року.

Єдиним конкурентом на торгах було хмельницьке ПМП “Лідер” з різницею у 35 тис. грн.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ПП “Будремпроект-Стандарт” зареєстровано у листопаді 2010 року. До 10 вересня 2018 року засновником і кінцевим бенефіціаром був хмельничанин Михайло Кіперман, в минулому депутат Хмельницької міської ради від ВО “Батьківщина”. Наразі підприємство записано на Наталію Іткіну, а Кіперман виконує роль підписанта.

Прикметно, що ПП “Будремпроект-Стандарт” прописано на вулиці Європейська, 5 у Хмельницькому – це юридична адреса більшості підприємств Кіпермана.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Халявний тендер.

    • обидві фірми не є порядними по відношенню до своїх працівників …в кращому випадку люди оформлені на мінімалку..а в “ЛІДЕРА” є купа порушень всюди…тому про які тендери може йти мова–не розумію !!!!

  2. Ой вей… знову цей Кіперман!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.