Вранішній транспортний колапс у Хмельницькому – стали відомі причини

Сьогодні у Хмельницьому спостерігався брак транспортних засобів, які займаються пасажирськими перевезеннями. За словами заступника міського голови Андрія Бондаренка, у годину пік (приблизно з 8 до 8.30) на кінцевих зупинках стояла маса хмельничан, котрі не могли вчасно виїхати через відсутність маршруток і автобусів.

“Дійсно, були затримки на маршрутах, оскльки п’ятий день поспіль проводиться рейд патрульної поліції. Наші шофери відмовляються виїжджати на лінію через страх позбутися водійських прав і потрапити до СІЗО. Маємо випадок, коли водій відсидів 5 діб у слідчому ізоляторі”, – пояснив директор ТОВ “Рембуд-транс” Петро Кузьмін.

За словами представника патрульної поліції, такі рейди проводяться напередодні проведення конкурсу з пасажирських перевезень, а також за наслідками нарікань з боку хмельничан на неякісні перевезення.

“Нікого з перевізників ми не оштрафували. Зокрема, сьогодні на маршрути не допустили транспорт, який є переобладнений або технічно несправним. Після усунення всіх недоліків автомобілі можуть здійснювати перевезення”, – наголосив парцівник поліції.

“Сьогодні був транспортний колапс у Хмельницькому… Звичайно, що ці заходи необхідні, але, можливо, їх краще проводити не в години пік, що створює додаткові незручності для пасажирів”, – наголосив Бондаренко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Дурні, на якого мені ті ваші рейди в годину пік.

  • Це слова справжнього українця – патріота … українського менталітету!

   • Нажаль, згоден з Вами…
    Краще випасти з маршрутки у годину пік, ніж витримати відсутність цієї маршрутки. Це дійсно проблема менталітету ((

 2. Долой переоборудованные скотовозы!!!

 3. Верніть *газелі*з низькими кришами!!!!!

 4. Ліквідувати зовсім ці маршрутки як ганебне явище якого немає у цивілізованих країнах Європи. Пустити нормальні з низькою підлогою безшумні міські автобуси, тролейбуси, трамваї(там де вони є). Пора жити як люди, а не зграя дурних баранів.

 5. Нехай міська влада спочатку забезпечить місто транспортом,В то скоро не буде ні маршрутки,ні кому на них їздити.

 6. Зговор перевізників з владою аби піднімати вартість проїзду.
  Міський електротранспорт мінімізувати і дожимають народ маршрутчиками.

 7. Щтрафували водіїв!тому і не було маршруток!680 грн штрафу давали тим хто виїжджав! Не водії вині а ненаситна влада!

 8. 5 гривень за проїзд вже мало, давай 8! А може відразу всі 10 або 20! Водій відсидів у СІЗО 5 діб? А де був цей самий директор П.Кузьмін? Якщо людину безпідставно закрили копи, то чому не підняв пресу, громадськість? А може тому, що директору глибоко на… байдуже у яких умовах перевозять хмельничан? А чи це його справа, що бусики напхані сидіннями так, що у них можна перевозити лише в’єтнамців, а от хмельничанам їздити не можна, хіба що ноги відрізати. А як водії дотримуються графіків руху? Та за це їх не те що у СІЗО потрібно тримати, а розстрілювати! І найгірше те, що сидить такий ображений за кермом і поливає брудом усе: державу, уряд, керівництво міста на чолі з Симчишиним, та й усіх пасажирів, яких перевозить!

 9. Симчишин купи автобусы и разгони всех Мишиных, Мандзиёв и прочую шваль. Хорош строить фонтаны! Даёшь закупку новых нормальных автобусов!

  • Мы в Украине!!! Ну купят, начнут ездить, все равно подымут. Вместо Мандзия будет откат получать власть.

  • Хто на автобусах їздити буде? Влада вже купила нові тролейбуси. І стоять вони в гаражах на Електротрансі. На них немає кому їздити. Водії позвільнялися, кондуктори позвільнялися. Вся молодь звільнилася. Залишилася пенсія. Через пару років взагалі нікого не буде.

   • Вместо кондуктора должны быть электронные валидаторы, а зарплату кондуктора можно отдать водиле.

   • Водіїв на електротрансі немає?
    Проте є бригади працівників які роблять ремонти в під’їздах на виборчому окрузі пана директора. Зарплата йде з підприємства, а робота робиться на благо дупутата.
    А їздити не обов’язково. Ходити здоровше.

 10. Пока власть смотрит на окружаюший мир из окна персонального автомобиля – толку не будет!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.