Загородний скликає “газову” сесію

Голова обласної ради Михайло Загородний 1 листопада підписав розпорядження “Про скликання двадцять другої позачергової сесії Хмельницької обласної ради сьомого скликання”.

Як повідомляє прес-служба облради, на розгляд депутатам винесено одне питання “Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення”.

Пленарне засідання позачергової сесії відбудеться 9 листопада о 13 годині.

Як писав НГП, 26 жовтня депутати Хмельницької міської ради звернулися до Президента Петра Порошенка і Кабінету Міністрів України скасувати постанову про підвищення ціни на газ для населення, яка з 1 листопада зростає до 8,55 грн/куб. м (+23,5%).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Невже кинуть Гройсмана ???

 2. Против ПАПы что ли решил пукнуть? ПАПа сказал нет дешёвому газу читайте его фейсбук.

 3. Оце заплановане дійство і називається – ПОПУЛІЗМ (прощє – понти гонить) від одного із головних ПОНТОРЄЗІВ області

 4. а Загородний не думає про людей! хабарник! у країні війна а він хати будує! ганьба1

 5. ДАА1 такого взятника ще не було у нас!! як Загородней. а баба його. їй 60 а вона не знає що з нею робиця. пенсіонерка, хай подивиця як пенсіонери живуть! як не соромно

 6. Вірно. Загородня Марія Миколаївна -1960 року народження.

 7. Маю вдоволення від спостерігання за дитячими іграми, скажімо, як малюки стараючись наслідувати дорослих, дуже серйозно вдають з себе надто діловитих осіб.
  Дивуюся фактам, коли, здавалось би серйозні люди, бо володіють депутатськими мандатами, уподоблюючись вихованцям дошкільних установ, затівають свої ігри у форматі дитячого мислення. В даному випадку на увазі маються депутатські звернення до перших керівників державної влади з молінням відмінити вороже налаштоване для населення підвищення ціни на газ. Дійсно треба володіти ще несповна зрілим дитячим розумом, щоб повірити в те, що їх звернення хтось буде читати, не кажучи про якесь, навіть туманне, реагування на них. Але 9 жовтня , в далеко неповній присутності, члени обласного депутатського корпусу натиснуть відповідні кнопки, за колишнім методом голосування, піднімуть руки. А що означає така поза тлумачити не варто.
  Інша справа, коли б депутати всією своєю дружною громадою, закликавши до цього колег з інших областей, на тій сесії вирішили податися на гостини до тих керівників щоб люб’язно позачиняти їх в кабінетах і з вдячними посмішками випустити звідти, коли підпишуть документа про скасування раніше склепаного ними народозгубного рішення.
  З нагоди спілкування з керівництвом держави хмельницькі депутати могли б запитати в них до якого часу окупанти Донбасу будуть мучити місцевих жителів, здираючи з них по дві з лишком гривні за кубометр використаного газу, по 30 копійок за кіловат електроенергії, за опалення 2-кімнатної квартитри в зимовий час – 250 гривень, не даючи їм можливості для здійснення мрії підпорядкуватися вільній незалежній Україні. Подібне й в окупованому Криму.
  Звичайно, надіятись на таке – це неперевершена фантазія. Тож руки, як завжди, скинуть доверху, вибачаюсь, кнопки натиснуть, і надалі, як ті безтурботні дітлахи, продовжуватимуть гратися у відчайдушних борців за всенародне благо.
  СЛАВА НАЙГУМАННІШИМ У СВІТІ НАШИМ ДЕПУТАТАМ!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.