Хмельницька міськрада закликала центральну владу скасувати підвищення ціни на газ для населення

Депутати Хмельницької міської ради звернулися до Президента Петра Порошенка і Кабінету Міністрів України скасувати постанову про підвищення ціни на газ для населення, яка з 1 листопада зростає до 8,55 грн/куб. м (+23,5%).

Сьогодні за це рішення одностайно проголосував 31 присутній депутат на позачерговій сесії ради.

Разом з тим, депутати пропонують центральній владі обмежити зарплати чиновникам до 30 тис.грн і “заборонити будь-які преміальні на весь переддефолтний період”.

Також обранці висловилися проти збільшення видатків для МВС на 25%, які закладені  у проекті держбюджету на 2019 рік.

“Свої дії (підвищення ціни на газ для населення – НГП) уряд пояснює неминучим дефолтом, але весь народ український, бачить заробітні платні чиновництва у 50 тисяч і більше, і чує про місячні, квартальні, річні і просто, так-собі, преміальні у сотні тисяч гривень. Їх необхідно обмежити”, – сказано у зверненні міської ради.

Крім цього, хмельницькі депутати звернулися до керівництва Асоціації міст України негайно провести зібрання міських голів, на якому розглянути питання про ціноутворення в Україні на газ, на автомобільне пальне, на ліки тощо.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. нехай краще подують Гройсману у його сопілку

  2. Когда пару домиков наших депутан бомбанут заезжие гастролёры тогда заходят выдатки на МВС на 100% увеличить.
    А зарплаты толстомордым Колобовым, Ревам и прочим гоцманам давно пора резать, а за премии сразу в цугундер отправлять.

    • Бог с ними, с теми премиями. Если бы только премиями и зарплатами обходились. Там наверное только на миллион в день канцелярки списывается.

  3. 100% підтримую і дякую за таке рішення. Але Колобов вже перерахував мамі у США 7,9 млн. доларів своєї “премії”. Скотиняка !

    • И мама у патриота почему-то неньку не любит. Все маланцы кто по Испаниям, кто по Израилям с Америкой сидят,а здесь из лохов последние соки выжимают.

  4. То одна банда… проте народ- дурне стадо..от і знущаються із нього.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.