Хмельницька ОДА відпасувала назад – “Службі місцевих доріг” дали ще місяць, аби провести тендери

Начальник управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Віри Бригадир дозволила державному підприємству “Служба місцевих доріг” ще один місяць бути замовником та одержувачем коштів з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Хмельницької області.

Про це сказано в наказі чиновниці від 31 січня №8, який є у розпорядженні НГП.

За даними “Незалежного громадського порталу”, у 2019 році для Хмельницької області виділено 568 млн грн з дорожного фонду на ремонт місцевих автошляхів (у 2018 році було 456 млн грн). “Служба місцевих доріг” планувала протягом січня-лютого цього року оголосити проведення тендерів з поточного середнього ремонту доріг на суму близько 300 млн грн.

Однак через наміри керівництва Хмельницької облдержадміністрації ліквідувати це підпримєство, зависли самі дорожні тендера, які планувалося проводити.

Довідково. 4 грудня 2017 року розпорядження голови Хмельницької ОДА було створено ДП “Служба місцевих доріг”. Підприємство здійснює функції замовника і технічного нагляду (при потребі з економічним супроводом) з будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Наразі ДП обслуговує 5087 км доріг місцевого значення.

Більше на цю тему читайте публікацію “Дорожник для губернатора“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.