Центр Хмельницького очищують від фасадної реклами

У Хмельницькому протягом 2017 року було демонтовано близько 10 білбордів, які розміщувалися на фасадах житлових будинків.

Про це повідомив директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Олександр Чорнієвич на засіданні виконкому у четвер.

“Нові дозволи на розміщення не видаємо. Логіка така – забрати з центральної частини Хмельницького всі рекламні фасадні конструкції. Залишаться лише сіті-лайти”, – сказав посадовець.

Як писав НГП, 25 січня виконком Хмельницької міської ради затвердив нові Правила розміщення вивісок у місті. Згідно з ними, розміщення вивісок повинно здійснюватися з врахуванням архітектурного вирішення, стилістичних особливостей, декоративних елементів та колористики фасаду. У центральній частині Хмельницького заохочується виконання вивісок з природних матеріалів (метал, кераміка, камінь, скло), а також використання технік на кшталт ковальства, вітражу, гутного скла, емалі, розпису, мозаїки.

Довідка НГП. Протягом 2005-2015 років виконавчий комітет Хмельницької міської ради надав 1186 дозволів на розміщення 932 носія зовнішньої реклами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Що приємно, Що вперше в місті почали наводити порядок і очищати місто від тотальноо хаосу в рекламі, бордах, МАФах, вивісках. Раніше на Проскурівській було не пройти, все було заставлено рекламою, а зараз можна спокійно гуляти

    • Привіт тролю… скоро свобода буде регулювати колір нижньої білизни для жителяв центральних вулиць…

      • Ні, мля, будe проводити міський рeфeрeндум з приводу того, яким кольором урни пофарбувати.

  2. брехня: один зняли, два повішали

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.