За півмісяці транспортної реформи хмельничани зареєстрували 4 електронні петиції

З моменту дії транспортної реформи у Хмельницькому зареєстрували 4 електронні петиції, в яких висловили побажання щодо покращення пасажирських перевезень.

Про це свідчать дані з Єдиної системи місцевих петицій.

Автор петиції Руслан Ординович пропонує відновити роботу двох тролейбусних маршрутів: №6 Автостанція №1 – Автостанція № 2 через просп.Миру, вул. С. Бандери, вул. Кам’янецьку, вул. Подільську, вул. Свободи, вул. Шевченка, і в зворотньому напрямку за тим же маршрутом; тролейбусний маршрут № 4 Озерна – вул. Болбочана, через вул. П. Мирного, просп. Миру, вул. С.Бандери, вул. Кам’янецьку, вул. Купріна, вул. Козацьку, вул. П. Болбочана, зворотній напрямок той же.

Дмитро Макогончук наполягає на поверненні тролейбуса 8-го маршруту, “оскільки є необхідність дістатися до центру міста за короткий час”.

Олександр Шелестюк просить сполучити автобусами мікрорайони Дубове-Катіон. Ініціатор петиції пояснює це тим, що багато мешканців вулиць І. Франка, Свенціцького, Гайовой хотіли б добиратись без труднощів до Хмельницького Національного університету, Хмельницької міської поліклініки № 4, адміністративного приміщення управління соціального захисту по вул. Інститутський, речового ринку та інших місць розташованих на вулицях Купріна, Інститутська, Молодіжна, Тернопільська, Львівське шосе.

Наталія Дацюк звернулася до хмельницького мера запустити маршрут №55 Лезневе-Ракове. За її словами, починаючи з 27 грудня маршруту не було і пасажири не мали змогу ним користуватися. Тож прпоонує закріпити на рейсі дві машини при умові, що перший маршрут запустити о 6-20 з інтервалом через кожних 50 хв.

Як писав НГП, з 27 грудня у Хмельницькому вступила в дію нова транспортна мережа.

На цю тему читайте публікацію “Мінус 45 маршруток. Хмельницький за крок до введення нової транспортної мережі“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Ну, что за рехворматоры. Как не сделают, то всё невпопад.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.