З 27 грудня у Хмельницькому вступає в дію нова транспортна мережа: зміни та нововведення

Сьогодні виконком Хмельницької міської ради затвердив результати конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, який відбулися 28 листопада. Таким чином, було призначено перевізників на 31 міський маршрут (№№ 2 вул. Північна – Ракове; 51, 52 Катіон – Ракове; 55 Лезневе – Ракове; 27 Озерна – Ружична; 46, 46А вул. Північна – Лезневе; 43 Катіон – Лезневе; 8 Озерна – Ракове; 9 вул. Староміська – Лезневе-2; 35 Озерна – Катіон; 39 Озерна – вул. Волочиська; 39А Озерна – вул. Залізнична; 30 Озерна – вул. Щедріна; 30А Озерна – Дубове; 12 вул. Староміська – вул. Щедріна; 38 вул. Північна – Озерна; 40 Ружична – Лезневе; 29 Озерна – Катіон; 11 Катіон – Лезневе; 28 вул. Північна – Лезневе; 32 Ракове – Автостанція № 1; 24 СТ «Аліса» – Сілістра; 24А СТ «Аліса» – ПАТ «Хмельницькгаз»; 49 Озерна – Катіон; 31 вул. Кармелюка – вул. Свободи; 22 Автостанція № 1 – Катіон; 21 Катіон – Автостанція № 1; 12 У Школа № 18 – вул. Щедріна; 23 Катіон – Книжківці; 50 вул. Волочиська-вул. Заводська).

1428314426

Крім того, виконком визначив тимчасових перевізників на маршрути, які не змогли розіграти на конкурсі.

Зокрема, ТОВ «Рембуд-транс» дісталися маршрути №№ 18 вул. Верейського – Ракове; 19 Ракове – Озерна; 54 Керамзитовий завод – Лезневе 2; 20 Катіон – Лезневе; 47 Перший Парковий – Катіон; 1 Автостанція №1 – вул.Малиницька; 36 Книжківці – Катіон; ТОВ «Хмельницьке таксі» – №№ 25, 25А Ракове – Катіон; 56 Автостанція №1 – Гречани; 57 Гречани -вул.Болбочана; комунальне підприємство “Електротранс” – №№ 58 Катіон – Автостанція №1; 7 Озерна – Лезневе; ФОП Марценюк В.М. – №№ 26 вул.Північна – Катіон; 37 вул. Північна – вул.Будівельників.

Названі перевізники возитимуть пасажирів три місяці. За цей час влада планує провести повторний розіграш маршрутів.

Окремо проведено корегування деяких міських маршрутів. А саме – №43 буде продовжено до Керамзитового заводу (Шаровечка); № 54 буде їздити замість Керамзитового заводу до вул. Малиницької (дачі «Електроніка»); №1 поки працювати не буде; №22 «АС-1-Катіон» залишається курсувати за старою схемою; №58 курсуватиме з Озерної на Катіон через вул. П. Мирного, пр. Миру, вулиці С.Бандери, вул. Кам’янецьку, вул. Інститутську, вул. Молодіжну, у зворотному шляху – по вул. Тернопільській (на маршруті працюватимуть 6 великих автобусів); №56 «АС-1 – Гречани» та №57 «Гречани – вул. Болбочана» замість автобусів поки їздитимуть по 2 тролейбуси.

Також виконком розглянув скаргу одеської ПАТ «Північтранс», яку конкурсний комітет недопустив до участі. Цей перевізник вимагав скасувати результати на окремі лоти. Натомість наведені агрументи не спарвили враження на колегіальний орган, і її було залишено без задоволення.

Ще члени виконкому погодили виділення 12,7 тис. грн з цільового фонду міськради на оплату послуг зі створення карти «Схема руху громадського транспорту Хмельницького» у кількості 10 тис. екземплярів. При цьому присутні висловили незадоволення роботою розробників, а сам мер Олександр Симчишин сказав, що в цій карті необхідно читати зворотній бік, де йде пояснення по кожному маршруту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 21

 1. майже все залишилось як було. А стільки крику перевізники наробили. Нормальний план руху. Ще б деяких водіїв повиганяли, ато ведуть себе як гопніки на скотовозках. і радіо нафіг повиламуйте, задовбали ці любителі “шансона” і рускої попси.

 2. О 7-30 на зупинці “Медтехніка” людей втричі більша за звичай, сісти в тролейбус №10 неможливо, я сідати не ризикнув. В тролейбус №3 ледве сів. Як мені повезло, що доїхав до зупинки “Водопровідна” і всі гудзики на місці. Тролейбус аж гуде від новорічних “побажань” тим хто це придумав.

  • Що придумав? 3 і 10 як їздили так і їздять. Що змінилося?

   • От візьми сядь на них і проїдь, лизоблюд ти наш!

   • в 8-30 утра садился на остановке напротив тюрьмы. Народу намного больше стояло, чем обычно, много злых, особенно пенсионеры. Сел, в новый маршрут, 30а. пускали только через переднюю дверь, кондуктора нет, толкучка. пенсионеры возмущаются- в место поздравлений на каждом столбе от мера, лучше бы новое расписание маршрутов повесили, говорят они. вывод такой- толку никакого, денег попиляли, королям маршруток да прибавилось, народу сделали показуху реформ))

 3. Як кому, а мені добре сподобалося. На Озерній на 28 школі сів в новий автобус, 58. Великий Мерседес, кондуктор, білет. Сів і поїхав спокійно без толкучки і матів.

 4. Кто сказал ,что должно быть лучше и качественней!!?? Простой передел сфер, денег и т.д….Ничего личного-это их бизнес!

 5. Сьогодні на зупинці Купріна о 9_20 водій автобусу номер 11 (без кондуктора) заявив, що з 27 грудня ВСІ пільги скасовані і зібрав з усіх по 4 гривні, причому не обілечуючи. Невже у Хмельницькому власне законодавство???

 6. з Озерної виїхав без проблем. вчасно і на великому автобусі.

 7. хай пенсія не пхається зранку в транспорт, коли люди по роботах їдуть. І заберіть ті пільги нафіг в пенсії, то буде вам простір і комфорт.

 8. о котрій годині 55маршрутка відправляється з Раково?

 9. Чому немає маршруту гречани -ружична???

 10. Це просто жах -ранiше в Дубово ввечерiбула проблема добрались пiсля роботи на 15 трол. А сьогоднi , уявiть собi-50хвил. Бiля фiлaрмонii.вже просто було цiкаво.1раз в годину ввечерiходить i 15i 57 трол. Ви подурiли там Чи що? Кому це потрiбно? Точно не пасажирам.

 11. чому би не зробити прямий маршрут “гречани-катіон(через вул. Інституцьку або Тернопільську)”, а не пертися через все місто 26-м???

 12. Нова транспортна мережа дуже сподобалася, як я читав про неї, але в реальності як вчора так і сьогодні водії маршрутного транспорту нехтоють нею. Так вже два дні я не можу побачити маршрут 24 на зупинці “Будівельник” які мають їздити кожні 6 хв. Тому що вони зупиняються на кінцевій зупинці “Книжківці” і далі не їдуть. Я запитував про це в них на що була відповідь 27.12.17 що в них забастовка і вони не будуть їздити до Аліси, а сьогодні що їм дали розпорядження щоб їздив кожен третій. Цікаво коли мерія наведе лад у роботі маршрутного транспорту? Одні обіцянки цицянки!!!

 13. На рахунок розкладу маршрутів №27,40 чи не можна зробити щоб вони працювали трохи довше?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.