Депутат Гладуняк, прокурор Синишин і ще 6 осіб визнані “заслуженими перед Хмельниччиною” Депутат Гладуняк, прокурор Синишин і ще 6 осіб визнані “заслуженими перед Хмельниччиною”

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук черговий раз нагородив відомих подолян Почесною відзнакою “За заслуги перед Хмельниччиною”. Про це йдеться у розпорядженні,… Далі »

З нагоди Дня місцевого самоврядування нагородили ряд відомих подолян З нагоди Дня місцевого самоврядування нагородили ряд відомих подолян

З нагоди свята у Хмельницькій обласній філармонії відбулися урочистості, де зібралися депутати обласної, міських, районних, селищних, сільських рад, представники органів… Далі »

У 2018 році Хмельницький наблизиться до будівництва сміттєпереробного заводу У 2018 році Хмельницький наблизиться до будівництва сміттєпереробного заводу

У 2018 році Хмельницький наблизиться до будівництва сміттєпереробного заводу, заклавши статтю витрат у міському бюджеті. Про це свідчать цифри в оприлюдненому проекті… Далі »

Колишні хмельницькі патрульні програли апеляцію у справі вбивства психічнохворого Колишні хмельницькі патрульні програли апеляцію у справі вбивства психічнохворого

Вінницький апеляційний адміністративний суд відмовив колишному інспектору роти №3 батальйону Управління патрульної поліції у Хмельницькому Ярославу Болюху і екс-інспектору роти… Далі »

На Хмельниччині з’явилася Служба місцевих автодоріг На Хмельниччині з’явилася Служба місцевих автодоріг

На Хмельниччині створено державне підприємство “Служба місцевих автодоріг”. Про це зазначено у розпорядженні голови ОДА Олександра Корнійчука від 4 грудня…. Далі »

У Кам’янці-Подільському на базі Порохових складів планують створити етно-парк «Кам’янецька Січ». У Кам’янці-Подільському на базі Порохових складів планують створити етно-парк «Кам’янецька Січ».

У Кам’янці-Подільському пам’ятку архітектури Порохові склади (1730 р.) взяла в оренду ГО історико-етнографічний комплекс «Подільський край», повідомляє видання «Вдало». За… Далі »