У 2018 році Хмельницький наблизиться до будівництва сміттєпереробного заводу

У 2018 році Хмельницький наблизиться до будівництва сміттєпереробного заводу, заклавши статтю витрат у міському бюджеті.

Про це свідчать цифри в оприлюдненому проекті бюджеті-2018.

200 тис. грн заплановано виділити на розробку техніко-економічного обґрунтування будівництва сміттєпереробного заводу. Кошти закладені у спеціальному фонді на виконання заходів Програми економічного та соціального розвитку Хмельницького.

Раніше міський голова Олександр Симчишин запевняв, що побудова сміттєпереробного заводу у Хмельницькому має бути реалізована у 2022 році.

У липні хмельницька мерія заявила про готовність викупити 5 га під будівнитцтво сміттєпереробного заводу.

Довідка НГП. Хмельницький міський полігон твердих побутових відходів заснований в 1956 році як відкрите звалище на місці глиняного кар’єру площею 8,88 га. Досі невідома його точна глибина, при цьому висота насипу відходів оцінюється в 50 метрів над рівнем ґрунту. Це приблизно, як одна 16-поверхівка! Кількість ТПВ, які захороненні на полігоні, на кінець 2014 року становила більше 4,25 млн. тонн. Щодобове поступлення сміття та відходів — 2300 куб. м.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. “200 тис. грн заплановано виділити на розробку техніко-економічного обґрунтування будівництва сміттєпереробного заводу!.
    Уже есть разработчик? И почему именно 200 тысяч, а не, скажем 199,99 или 201?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.