Вартість ліків у Хмельницькій області зросла на 48%. Хто наживається на здоров’ї хмельничан? Вартість ліків у Хмельницькій області зросла на 48%. Хто наживається на здоров’ї хмельничан?

Хмельницька область посіла 16 місце у рейтингу регіонів, де вартість однієї середньої упаковки ліків в 2015-2016 роках зросла найбільше. За… Далі »

Хмельницький солдат Ніколюк ввійшов у число тих, кого звільнено з полону “ДНР” Хмельницький солдат Ніколюк ввійшов у число тих, кого звільнено з полону “ДНР”

42-річний хмельничанин Микола Ніколюк – один з тих, кого 27 грудня було звільнено з полону самоназваної “Донецької народної республіки”. Він 20 березня 2015… Далі »

У Хмельницькому 52 патрульних склали присягу У Хмельницькому 52 патрульних склали присягу

Сьогодні на території Меморіального комплексу органів внутрішніх справ Хмельниччини 52 нових патрульних склали Присягу на вірність народу України. Перед цим… Далі »

Хмельницька міська рада порушила законодавство про захист економічної конкуренції щодо встановлення тимчасових споруд Хмельницька міська рада порушила законодавство про захист економічної конкуренції щодо встановлення тимчасових споруд

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов’язало Хмельницьку міську раду припинити антиконкурентні дії. Як встановило Відділення, Хмельницька міська рада… Далі »

Тергромади Хмельниччини не встигають вибрати з держбюджету майже 40 млн. грн Тергромади Хмельниччини не встигають вибрати з держбюджету майже 40 млн. грн

26 об’єднаних територіальних громад Хмельницької області не встигають використати субвенції з державного бюджету  на формування інфраструктури. Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, загальний обсяг… Далі »

Корнійчук звільнив головного еколога Хмельниччини Корнійчук звільнив головного еколога Хмельниччини

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук звільнив Сергія Вавринчука з посади директора департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації. Відповідне… Далі »