Тергромади Хмельниччини не встигають вибрати з держбюджету майже 40 млн. грн

26 об’єднаних територіальних громад Хмельницької області не встигають використати субвенції з державного бюджету  на формування інфраструктури.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, загальний обсяг цієї субвенції на цей рік становить 167 млн. гривень, яка перерахована на рахунки об’єднаних територіальних громад у повному обсязі. На 22 грудня обсяг освоєння коштів становить 125,1 млн. гривень, або 74,9% від перерахованої суми.

Як писав НГП, у вересні голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук пригрозив голова ОТГ: хто не використає цьогоріч коштів з державного бюджету, “наступного року нехай не звертається, бо не одержать фінансування”.

Загалом, у 2016 році Хмельницька область повернула до державного бюджету 35 млн. грн, які не змогла освоїти.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Гроші уточнити та направити на ремонт доріг… на другий рік встигнуть…

    • то нехай корнійчук розрахується з працівниками штабів за вибори 2012… правда- не цими грошима… а то халепа вийшла—став депутатом … потім головою ОДА та зараз входить в топ найбагатших губернаторів а 22 спостерігача міста не отримали по 200 гривень . плюс працівники обласного .. міських та районних штабів… ДЛЯ ГОЛОВИ ОДА З ТАКИМИ СТАТКАМИ НЕВЕЛИКА СУМА !!!!!.

  2. без лоха и жизнь плоха нефіг шо було себе продавати на виборах

    • тисячі людей підпрацьовують на виборах…без них вибори просто не відбудуться… і себе ніхто не продає .. а продають лише свою працю за яку бажають отримати обіцяні гроші !!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.