Обласна влада критикує тергромади за повільне використання держаних коштів. Голови ОТГ це ігнорують

Перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Володимир Кальніченко констатував низьке використання коштів державного бюджету, які виділені на соціально-економічний розвиток територій.

Про це він заявив на сьогоднішньому засіданні колегії ОДА.

За його словами, із профінансованих понад 150 млн. грн коштів на соціально-економічний розвиток (так звані, “депутатські кошти”), які поступили на рахунок обласного казначества, фактично використано 10 млн. грн. Із державних видатків на підтримку об’єднаних територіальних громад Хмельниччини (надійшло 167 млн. грн) лише 15,7 млн. грн пішло в роботу.

Крім цього, обласна влада назвала кілька територіальних громад, які повільно освоюють гроші. Серед них опинилася Маківська ОТГ Дунаєвецького району, яка торік не завершила робіт на 4,5 млн. грн. На запитання очільника Корнійчука, чи є у залі сільський голова Кушнір, на що голова Дунаєвецької РДА заявив: “Кушнір займається більш важливими питаннями”.

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук пригрозив: хто не використає цьогоріч коштів з державного бюджету, “наступного року нехай не звертається, бо не одержать фінансування”.

Загалом, у 2016 році Хмельницька область повернула до державного бюджету 35 млн. грн, які не змогла освоїти.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. навіть голови ОТГ не сприймають цього хряка, а тупо ігнорять

    • Придурки голови ОТГ наступного року на область виділять менше і будуть чухати потилиці. А кажуть, що ОТГ – двигун розвитку. Видно, що гальма

  2. Децентралізація фореве…. роліки уряду по тв обєднуєтесь і буде вам…. Ржу… ну що переконались що ваші реформи це відстій? лузери…………………….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.