У Кам’янці-Подільському на базі Порохових складів планують створити етно-парк «Кам’янецька Січ».

У Кам’янці-Подільському пам’ятку архітектури Порохові склади (1730 р.) взяла в оренду ГО історико-етнографічний комплекс «Подільський край», повідомляє видання «Вдало».

За словами голови громадської організації Твердислава Філатова, на базі Порохових складів планується створення туристично-молодіжного центру – етно-парк «Кам’янецька Січ». Це соціально орієнтований бізнес-проект, який передбачає популяризацію козацьких традицій, національно-патріотичне виховання, всебічний розвиток молоді через спорт, культуру, здоровий спосіб життя.

porohovi

Для туристів організатори пропонують великий перелік активностей, традиційних ремесел та атракціонів, квестів, шабельні бої, тир, коні. Місцеві мешканці-школярі в будні дні зможуть відвідувати центр на пільгових умовах, крім того займатись в спортивних секціях та гуртках традиційних ремесел.

Для студентів та молоді пропонується на базі приміщень Центру реалізовувати свій потенціал на умовах взаємовигідної співпраці по реалізації соціальних проектів. Наразі готовий пакет документів на заведення комунікацій, які знаходяться поруч з пам’яткою.

5 грудня проект «Кам’янецька Січ» став переможцем 99 Битви Стартапів, тож тепер візьме участь у фінальній битві в Києві. Також проект відмітила міська рада окремою нагородою в розмірі 2 тисяч гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.