На Хмельниччині з’явилася Служба місцевих автодоріг

На Хмельниччині створено державне підприємство “Служба місцевих автодоріг”.

Про це зазначено у розпорядженні голови ОДА Олександра Корнійчука від 4 грудня.

Очільник облдержадміністрації також затвердив статут ДП.  Основною метою діяльності Служби місцевих автодоріг є здійснення функцій замовника та технічного нагляду (при потребі з економічним супроводом) з будівництва, реконструкції, ремонтів і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

В обов’язки новоствореного підприємства входить: розробка перспективних планів розвитку дорожнього господарства регіону; здійснення моніторингу за дотриманням правил користування автомобільними дорогами, введення обліку автомобільних доріг, інтенсивності руху транспортних засобів на них згідно з нормативними документами тощо.

Директором Служби місцевих автодоріг призначено Сергія Матуса, який до цього працював начальником відділу організації та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області.

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року дороги місцевого значення змінять балансоутримувача. Замість Укравтодору ними будуть опікуватися облдержадміністрації.

Фінансування на ремонти та утримання таких шляхів надходитиме з Дорожнього фонду, який запрацює з початку 2018 року. Розподіл коштів по областях буде пропорційний протяжності доріг, які знаходяться на балансі ОДА. Тобто, скільки кілометрів доріг буде на балансі, стільки надійде і коштів, про це повідомляє прес-служба САД у Хмельницькій області.

За попередніми розрахунками близько 500 мільйонів гривень надійде до Хмельницької області для ремонту 5000 км місцевих автодоріг.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Та хай хоч НЛО зявиться … я як їздив розбитими дорогами то так і їзджу….. а потім наша влада скаже ….. ну вибачте хотіли як краще но не вийшло…. частину грошей розкрадуть….дороги теж довго не простоять бо зроблять не якісно…..

  2. Умеют у нас делать дороги.посмотрите как сделали улицу и.франко от переезда в сторону школы. но мне кажется что от того как будет называтся Автодор или по другому дороги наши лучше не станут.

  3. Чому? Прекрасно зроблена частина Кам’янецької біля біьліотеки університетунаціонального ще Мельником С. До цих пір в чудовому стані. І таких поки що ніхто не зробив. Вміють робити.

  4. Подивіться на обїздну в м.Красилів – 6 мл. грн. розбилась за 1 місяць, на певне весною 2018 знову робити потрібно буде…. цікаво скільки вкрали?

  5. Просто чорні інакше не вміють , хай їдуть будувати дорогу до гори АРАРАТ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.